• بندرگز
  • ملوان بندرگز در خطر از دست دادن میزبانی لیگ برتر فوتبال ساحلی

مدیرعامل تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز از احتمال از دست دادن میزبانی این تیم در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور خبر داد.

 به گزارش کناره، علی اصغر یعقوبی اظهار کرد: فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور، هفتم اردیبهشت ماه سال آینده آغاز می‌شود اما متاسفانه زمین ساحلی ورزشگاه امام رضا (ع) بندرگز هنوز آماده نشده و به دلیل نداشتن ماسه، امکان برگزاری تمرینات تیم در آنجا وجود ندارد.

وی افزود: در صورتی که این زمین تا روز سه شنبه آماده برگزاری تمرینات نشود، تست گیری از بازیکنان در زمین ساحلی شهرستان بندرترکمن انجام خواهد شد.

یعقوبی تصریح کرد: با توجه به اینکه در هفته نخست دی ماه کار برداشت ماسه قبلی از زمین ساحلی بندرگز انجام شد اما با گذشت دو ماه و نیم، هنوز ماسه جدید و استاندارد جایگزین نشده است.

وی ادامه داد: آماده سازی تیم برای حضور در لیگ برتر حداقل به ۵۰ روز زمان نیاز دارد که تیم در اختیار سرمربی باشد و دیگر فرصتی برای از دست دادن نداریم، به همین منظور با هماهنگی‌های صورت گرفته با رئیس هیئت فوتبال بندرترکمن و مسئول کمیته فوتبال ساحلی این شهرستان، تست گیری از بازیکنان به زمین ساحلی بندرترکمن منتقل خواهد شد.

اداره ورزش و جوانان بندرگز مسئول آماده سازی زمین ساحلی است

مدیرعامل تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز با بیان اینکه مسئولیت آماده سازی زمین ساحلی بندرگز با اداره ورزش و جوانان این شهرستان است، گفت: سازمان لیگ فوتبال کشور از هفته گذشته به منظور بررسی و صدور مجوز میزبانی باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر فوتبال ساحلی، بازدید از ورزشگاه‌ها را از هفته گذشته آغاز کرده که اکثر ورزشگاه‌ها مورد تائید قرار گرفته‌اند اما با این شرایط متاسفانه ورزشگاه امام رضا (ع) بندرگز به دلیل نداشتن ماسه تائید نخواهد شد.

یعقوبی خاطرنشان کرد: طی روزهای آینده بازرسان سازمان لیگ فوتبال کشور از ورزشگاه امام رضا (ع) بندرگز بازدید خواهند کرد که نداشتن ماسه در زمین ساحلی می تواند میزبانی ملوان بندرگز در لیگ برتر فوتبال ساحلی را به چالش بکشاند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار