• بندرگز
  • این روزها آمدن نوروز را می توان در تمام شهر حس کرد

فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداشت خود آورده است ؛ این روزها آمدن نوروز را می توان در تمام شهر حس کرد ، در کوچه پس کوچه های قدیمی ، در خیابانها و معابری که رنگ و لعاب زندگی مدرن امروزی نتوانسته تاثیری در آداب و رسوم آن داشته باشد.

 به گزارش کناره، "محمدابراهیم شربتی" فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداشت خود افزوده است : در دستان کودکی که ماهی قرمز ، گل های رنگی و سبزه می فروشد ، در شور مردمی که مشتاقانه نیازهای شب عید خود را تامین می کنند ، می توان نوروز را دید.

در نگاه مادربزرگی که با وسواس آجیل عید نوروز را تهیه می کند و تمام تجربه سالهای جوانی اش را یک جا به کار می برد تا بوی تازگی آن را با سال نو همراه کند ، شور آمدن بهار هویدا است.

این روزها در شهر صداها و رنگها ، همه با هم همراه شده اند تا ایرانیان پس از هزاران سال ، بار دیگر عید باستانی نوروز را جشن بگیرند.

مردم سرزمین من ، این روزها خود را برای عید نوروز در کمال آرامش و امنیت آماده می کنند.

در دل ملت ایران کوچکترین نگرانی و ترسی راه ندارد و با خیالی آسوده و مشتاق به استقبال سال نو می روند و بیگانه ای جرات خیال باطلی به کشور همیشه پیروز من ندارد.

هم اینک ایران اسلامی به مدد نظام مقدس جمهوری اسلامی و جوانانش در نوک قله های پیشرفت و توسعه قرار دارد و چه خوب است در کنار سفره های هفت سین برای اقتدار بیش از پیش این سرزمین و فرج آقا و مولایمان امام زمان (عج) دعا کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار