• بندرگز
  • مربیان پرورشی در تربیت صحیح نسل آینده جامعه وظیفه سنگینی برعهده دارند

فرماندار شهرستان بندرگز گفت : مربیان پرورشی در تربیت صحیح نسل آینده جامعه رسالت و وظیفه سنگینی برعهده دارند.

به گزارش کناره ، "حسین احمدی" در گفت وگوی خبری به مناسبت روز امور تربیتی و تربیت اسلامی اظهار داشت : در نظام تعلیم و تربیت ایران اسلامی ، نیروهای پرورشی الگوی مناسبی برای تزکیه نفس هستند.

احمدی به ضرورت تدوین برنامه های تعلیم و تربیت بر اساس دستورات و فرمایشات ائمه اطهار(ص) اشاره کرد و افزود : معلمان و مربیان پرورشی در ترویج فرهنگ غنی اسلام و آموزه های دینی نقش برجسته ای دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرگز با اشاره به شیطنت ها و هجمه های فرهنگی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ، اظهار داشت : دشمنان ایران اسلامی در جنگ نرم ، دانش آموزان و نوجوانان این مرز و بوم را هدف قرار داده اند.

فرماندار بندرگز ، فرهنگیان را دلسوزترین و وفادارترین قشر جامعه در پاسداشت ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد : با بصیرت افزایی دانش آموزان و پرورش و تربیت نیروی انسانی سالم ، متعهد ، ایران اسلامی مقتدرانه به حرکت رو به رشد خود ادامه می دهد.

احمدی به تلاش ها و خدمات دولت در حوزه های فرهنگی و تربیتی اشاره کرد و گفت : با حمایت های دولت تدبیر و امید ، فعالیت های آموزش و پرورش در بعد تربیتی و امور پرورشی پررنگ تر شده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار