• بندرگز
  • ۲۲ بهمن تجلی ایستادگی ملت ایران بر آرمان های نظام و انقلاب بود

فرماندار شهرستان بندرگز با بیان اینکه ۲۲ بهمن ، تجلی ایستادگی ملت ایران بر آرمان های نظام و انقلاب اسلامی بود ، گفت : بار دیگر ، مردم ولایتمدار ایران اسلامی در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، حماسه ای جاودان خلق کردند.

به گزارش کناره ، "حسین احمدی" در گفتو گو با خبرنگار کناره  با تقدیر از مردم فهیم و بصیر شهرستان بندرگز برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود : مردم این شهرستان ، همگام با ملت شریف ایران اسلامی با حضور در صحنه به جهانیان ثابت کردند که تا آخرین نفس پای ارزش ها و آرمان های این نظام ایستاده اند.

وی ادامه داد : جهانیان بدانند که پیوند ملت با انقلاب و رهبری ، پیوندی ناگسستنی است و روز به روز ، علاقه مردم نسبت به این نظام بیشتر می شود.فرماندار بندرگز اظهار داشت : جهان ، امروز شاهد نمایش صحنه قدرت ملت ایران اسلامی در مقابل تمامی توطئه های دشمنان بود که در این صحنه ، چهار نسل انقلاب اسلامی با حضور حماسی خود بار دیگر همه نقشه های دشمنان را نقش بر آب کردند.

احمدی گفت : این بار نیز مردم ولایتمدار شهرستان بندرگز با حضور گسترده خود ، ضمن تجدید پیمان دوباره با آرمان های شهدا ، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی ، برگ زرینی بر افتخارات خود افزودند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار