رئیس اداره محیط زیست بندرگز با عنوان این خبر گفت: در سطح کشور آخرین جمعه تابستان برای پاکسازی جنگل ها اختصاص یافته  و ما نیز این طرح را در شهرستان بندرگز اجرا خواهیم کرد.

به گزارش کناره، رمضانعلی نفر رئیس اداره محیط زیست بندرگز در جلسه ای با حضور مسئولین و تشکلهای محیط زیست شهرستان اظهار داشت: در سطح کشور آخرین جمعه تابستان برای پاکسازی جنگل ها اختصاص یافته است که ما نیز این طرح را در شهرستان بندرگز اجرا خواهیم کرد.

رمضانعلی نفر با اشاره به استعدادهای طبیعی بندرگزگفت: ما در شهرستان بندرگز در بخش جنوبی جنگل و در شمال نیز دریا را داریم ولی متاسفانه از این ظرفیت ها استفاده خردمندانه ای نمی شود.

نفر افزود: هدف از اجرای این برنامه، پاکسازی دو تفرجگاه نرگسی در بخش نوکنده و پارک جنگلی باغو که تحت نظر شهرداری بندرگز است که در ۲۷شهریور این برنامه اجرا می شود.

وی ادامه داد : برخی روستاهای شهرستان بندرگز در حال حاضر به صورت خودجوش در حال پاکسازی جنگل ها هستند از جمله روستای ول افرا.

محمد حیدری معاون فرماندار بندرگز درباره برنامه های حوزه محیط زیست این شهرستان گفت: ما در این جلسه قصد داریم طرحی ادامه دار و مستمر را در خصوص پاکسازی و جمع آوری زباله جنگلها و سواحل ایجاد کنیم.

در پایان این جلسه از چند تشکل محیط زیست بندرگز با اهدا هدایایی تشکر و قدردانی کردند.

mohizistbandargaz5231

mohizistbandargaz5231

mohizistbandargaz5231

mohizistbandargaz5231

mohizistbandargaz5231

mohizistbandargaz5231

mohizistbandargaz5231

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار