• بندرگز
  • حمایت تمام قد از سرمایه‌گذار وظیفه شورای شهر بندرگز است/ پشتیبان سرمایه‌گذاران ورزشی هستیم
عضو شورای اسلامی شهر بندرگز گفت: حمایت تمام قد و همه جانبه از سرمایه‌گذاران وظیفه شورای اسلامی شهر بندرگز و شهرداری این شهر است که به طور حتم این حمایت را از سرمایه‌گذاران خواهیم داشت.

 به گزارش کناره، فاضل جهانشاهی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به طور حتم هیچ شهری بدون همکاری و همراهی بخش خصوصی و دولتی پیشرفت نخواهد کرد.

وی ادامه داد: شهر بندرگز به عنوان یکی از شهرهایی که طی سال‌های گذشته مورد توجه بیشتر گردشگران و مسافران قرار گرفته است نیازمند تحول در زیرساخت، فضای سبز و زیباسازی شهری است.

عضو شورای اسلامی شهر بندرگز خاطرنشان کرد: به طور حتم با توجه به شرایط اقتصادی و بودجه شهرداری بندرگز، این نهاد به تنهایی نمی‌تواند به اهداف بزرگ خود دست یابد که در این بین جذب سرمایه‌گذار به عنوان یکی از راهکارهای مهم محسوب می‌شود.

جهانشاهی بیان کرد: حمایت از سرمایه‌گذار و پشتیبانی از بخش خصوصی برای پیشرفت شهر موضوعی اساسی و مهم است که شورای اسلامی شهر بندرگز تمام قد از سرمایه‌گذارانی که در بندرگز در هر زمینه‌ای وارد شوند حمایت خواهد کرد.

وی تاکید کرد: حمایت از سرمایه‌گذار وظیفه اصلی شورای اسلامی شهر بندرگز و شهرداری این شهر است تا بتوانیم در کنار هم شاهد توسعه و پیشرفت این شهر باشیم.

عضو شورای اسلامی شهر بندرگز تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که باعث توسعه شهر و شادابی و نشاط هر شهری می‌شود، کاهش آسیب‌های اجتماعی و از بین بردن مشکلات و دغدغه جوانان شهر است.

جهانشاهی گفت: من معتقدم بهترین راهکار برای حل آسیب‌های اجتماعی اجرای اقدامات فرهنگی و ورزشی است تا بتوانیم بجای هزینه در برابر آسیب‌های اجتماعی، از بروز آنها پیشگیری و جلوگیری کنیم.

وی گفت: وجود تیم‌های مختلف ورزشی در شهر بندرگز و استعدادهای حوان در این عرصه یکی از ظرفیت‌های بزرگ در این راستا است.

عضو شورای اسلامی شهر بندرگز با اشاره به تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز تصریح کرد: حمایت و سرمایه‌گذاری در این تیم ورزشی می‌تواند سود اجتماعی برای شهر و سود تبلیغاتی برای هر سرمایه‌گذار داشته باشد.

جهانشاهی بیان کرد: تیم‌داری در ورزش هزینه نیست بلکه یک سرمایه‌گذاری برای آینده بهتر در عرصه اجتماعی و اقتصادی برای شهر و سرمایه‌گذار است.

وی در پایان با اشاره به اینکه با کمترین هزینه‌های متصور می‌توان از تیم‌های ورزشی در بندرگز حمایت کرد، گفت: به طور کامل و همه جانبه از سرمایه‌گذارانی که وارد عرصه سرمایه‌گذاری در ورزش این شهر شوند حمایت می‌کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار