بازیکن فصل گذشته ملوان بندرگز به تیم رئال مونستر آلمان پیوست - کناره
  • بندرگز
  • بازیکن فصل گذشته ملوان بندرگز به تیم رئال مونستر آلمان پیوست

بازیکن گلستانی و سابق تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که فصل گذشته در ملوان بندرگز توپ می‌زد با قراردادی سه ساله به تیم رئال مونستر آلمان پیوست.

به گزارش کناره، محمود ایوبی رکورددار گلزنی ادوار لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران با قراردادی سه ساله به تیم رئال مونستر آلمان پیوست.

مزد زحمات چندین ساله‌ام را گرفتم

بازیکن گلستانی تیم فوتبال ساحلی رئال مونستر آلمان در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: حدود سه هفته قبل پیشنهادی از تیم فوتبال ساحلی رئال مونستر آلمان به دستم رسید و در نهایت با مذاکرات انجام شده قرارداد سه ساله‌ای با این تیم به امضا رساندم.

محمود ایوبی افزود: تیم فوتبال ساحلی رئال مونستر آلمان از چهارم تا هشتم آذرماه اردوی تدارکاتی در سنگال خواهد داشت و با تیم ملی این کشور دیدار دوستانه‌ای برگزار خواهد کرد که من برای حضور در این اردو به تیم ملحق می‌شوم.

وی ادامه داد: تیم رئال مونستر در لیگ برتر فوتبال ساحلی آلمان و رقابت‌های اروپایی حضور دارد و از تیم‌های سرشناس این کشور به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: من دو سال قبل هم از آلمان پیشنهاد داشتم که به سرانجام نرسید و خوشحالم که با پیوستن به تیم رئال مونستر آلمان مزد زحمات چندین ساله‌ام در فوتبال ساحلی را گرفتم.

لازم به ذکر است؛ محمود ایوبی اهل شهرستان گمیشان در استان گلستان و بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ساحلی ایران است که با ۱۱۶ گل رکورد گلزنی در لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران را در اختیار دارد.

وی نخستین بازیکنی است که به رکورد صد گل در لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران رسیده و تنها بازیکنی محسوب می‌شود که در هر ۱۲ تیم لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران بازی کرده است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار