ملوانان بندرگز خاطرات گذشته را مرور کنند! - کناره
  • بندرگز
  • ملوانان بندرگز خاطرات گذشته را مرور کنند!

اگر چه اکثر بازیکنان در لحظات پایانی قبل از بازی با گلسا پوش، قهر و گلایه ها را کنار گذاشتند و در کنار ملوان ایستادند اما مدران ملوان هم در نظر داشته باشند از این پس قبل از نوشتن قرارداد ها نگاهی به جیبشان هم بیندازند...

به گزارش کناره ، تمرین اخیر تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز پیش از دیدار خانگی مقابل گلساپوش یزد تنها با حضور ۴ بازیکن برگزار شد که ۲ نفر آنها دروازه بان بودند.

مهران شهسوار که دستش برای دیدار با قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور و قهرمان جام باشگاههای جهان کاملا خالی بود خم به ابرو نیاورد و بی توجه به خط و نشان ملوانان یک تنه دل به دریا زد و القصه ثابت هم کرد که مرد روزهای سخت است و از تنهایی اِبایی ندارد.

هر چند علت اصلی غیبت بازیکنان در تمرینات این تیم مطالبات مالی اعلام شده است اما رها کردن تمرینات و پشت پا زدن به احساسات پاک هزاران هواداری که در سرما و گرما و بعد از باخت های متوالی لحظه ای ملوان را تنها نگذاشته اند کمی دور از انصاف تصور می شود.

اگر چه اکثر بازیکنان در لحظات پایانی قبل از بازی با گلسا پوش، قهر و گلایه ها را کنار گذاشتند و در کنار ملوان ایستادند اما انتظار می‌رود برای لحظاتی خاطرات تلخ و شیرین همه سال هایی را که با عشق برای ملوان و تماشاگران صبورش افتخار آفرینی کرده اند به یاد بیاورند و روزهای باقی مانده تا پایان فصل را تنها برای اعتلای نام ملوان کاستی ها را تحمل کنند و البته مدیران ملوان هم یادشان باشد تا از این پس در هنگام عقد قرار دادها نگاه دقیق تری به جیب خود بیاندازند و جَو زده نشوند.

اسماعیل البرزی

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار