در روزی که فقط برد میتونست دارایی 4امتیازی رو در مقابل استقلال بندرگز 6امتیازی قهرمان کند با برد 3بر دو برابر استقلال بندرگز قهرمان جوانان بندرگز شد.

 به گزارش کناره، درادامه پیگیری مسابقات رده های پایه فوتبال شهرستان بندرگز واز سری مسابقات رده جوانان انتخابی استان عصر چهارشنبه 96/4/21 وازساعت 17.30 و به قضاوت آقای سلمان مرادی و کمک هایش آقایان جهانشاهی و شربتی دراستادیوم ورزشی امام رضا(ع) دردور سوم بازیها دو تیم استقلال بندرگز-دارایی گز به مصاف هم رفتند که دریک بازی تعیین کننده قهرمان مسابقات معرفی میشدوقهرمان مسابقات بعنوان نماینده شهرستان درمسابقات استانی شرکت میکرد.

دو تیم درشرایطی به مصاف هم رفتند که هیجان زیادی دربازی بود وتیم دارایی خیلی زود و دردقیقه پنج بازی به گل رسید و بازی پایاپای پیش میرفت که باز هم تیم دارایی دردقیقه 35 به گل دوم دست یافت و بازی باهمین دوگل به نفع دارایی درنیمه اول به پایان رسید.

باشروع نیمه دوم این تیم استقلال بود که فشار را بیشتر کرد ودردقیقه بیست نیمه دوم به گل اول بازی دست یافت و درادامه بازی متعادل شد تا اینکه بازاین تیم استقلال بود که دردقیقه 86 صاحب یک ضربه پنالتی شد و بازی را به تساوی کشاند نتیجه ای که باعث میشد استقلال قهرمان شود اما این تیم دارایی بود که با فشار زیاد بر روی دروازه استقلال دردقیقه 94 بازی به گل سوم رسید و با همین نتیجه قهرمان مسابقات شد.

گلزنان بازی برای تیم دارایی امیرحسین بخشی (2 گل) و ذبح الله ذبیحی و گلزنان تیم استقلال  امیرمحمد تیموری و عرفان معقولی بودند.

daraie gaz 1561

daraie gaz 1561

 /انتهای پیام

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار