تیم فوتبال ساحلی ملوان دانشگاه آزاد بندرگز در یک بازی پرحاشیه به برتری رسید.

به گزارش کناره، از هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور عصر جمعه دو تیم ملوان دانشگاه آزاد بندرگز و شهرداری بندرعباس در مجموعه ساحلی امام رضا(ع) بندرگز با یکدیگر رو به رو شدند که تیم میزبان در نهایت با نتیجه ۶ بر ۵ به پیروزی دست یافت.

در این بازی شاگردان مهدی تبیانیان با ترکیب داود کریمی، سید محمد سادات مزنگی، رامین طهماسبی، میلاد درزی و بهزاد عرب جز به بازی آمدند و مهدی طالبی سرمربی تیم بندرعباس تیمش را با ترکیب وحید وحیدی، محمد پویه، حمید رضایی پور، مصطفی خاقانی و جاسم زارعی روانه میدان کرد.

وقت نخست بازی با نتیجه ۳ بر یک به نفع تیم میهمان به پایان رسید. حمید رضایی پور در ثانیه های ابتدایی و دقیقه ۷ و فاروق پسنده برای شهرداری بندرعباس گلزنی کردند. تک گل ملوان را نیما سپانلو به ثمر رساند.

در ۱۲ دقیقه دوم، سید محمد سادات مزنگی و میلاد درزی از روی نقطه پنالتی برای آبی پوشان میزبان گلزنی کردند. فاروق پسنده نیز تک گل تیم بندرعباس را در این وقت به ثمر رساند تا نتیجه بازی ۴ بر ۳ به سود شهرداری شود.

در وقت سوم ملوان کار را به تساوی کشانید تا کار به وقت اضافه کشیده شود. در این زمان میلاد درزی دوبار برای ملوان بندرگز گلزنی کرد و حمید رضایی پور نیز برای تیم میهمان گل زد. دوتیم با تساوی در عدد پنج به استقبال پنج دقیقه وقت اضافی رفتند.

در همان ابتدای وقت اضافه نیما سپانلو برای ملوان گلزنی کرد و در نهایت بازی با نتیجه ۶ بر ۵ به سود ملوان به پایان رسید.

علیرضا خسروی با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد تا ملوانی ها دو دقیقه را با یک یار کمتر به بازی بپردازند. در این بازی داوران به بهزاد عرب جز از ملوان بندرگز و وحید رضایی پور و مصطفی خاقانی از شهرداری بندرعباس کارت زرد نشان دادند.

در حالی که ۱۷ ثانیه به پایان وقت های اضافه باقی مانده بود، مهدی طالبی سرمربی شهرداری بندرعباس در اعتراض به قضاوت داوران، بازیکنان خود را از زمین بیرون آورد و پس از دقایقی از تصمیمش منصرف شد و بازی از سر گرفته شد.

قضاوت این بازی بر عهده حمید متین مقدم، علی جاودان صالح، حسین رکنی و علی حاجی پور بود. ناظر داوری هادی فلاحت پیشه و نماینده فدراسیون فوتبال خسرو امامی در کنار زمین حضور داشتند.

تیم ملوان بندرگز با این پیروزی جمع امتیازات خود را به عدد ۹ رساند و تا حدود زیادی از خطر سقوط فرار کرد. این تیم در هفته دوازدهم مسابقات، جمعه ۶ شهریور میهمان تاک تیران اصفهان خواهد بود./مهر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار