سومین دوره مسابقات کشوری تیراندازی با کمان جام رصد نفرات برتر خود را شناخت.

 به گزارش کناره ، این مسابقات به میزبانی مراغه با حضور 77 ورزشکار از 13 شهرستان کشور به مدت یک روز در دو رشته کامپوند و ریکرو در دو گروه بانوان و مردان برگزار شد.
در مسابقات تیمی ریکرو تیم مراغه، اصفهان و گلستان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در رشته کامپوند نیز تیم های اصفهان، روشن کار آبیک قزوین و هیات تیراندازی با کمان آبیک قزوین مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در مسابقات انفرادی رشته ریکرو گروه مردان، بهرام تیمورزاده از مراغه مقام اول، علی هاشمی امامی از بندرگز مقام دوم و محمود محمودوند نیز از مراغه مقام سوم و در گروه بانوان نیز عاطفه صابری از بافق یزد، الهه رستاد و آزاده دماوندی هر دو از بندر گز به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در رشته کامپوند مردان نیز مقام اول به جبرئیل عبادی از قزوین، مقام دوم به مهرداد فلاح از اصفهان و مقام سوم به آرش ملاحسینی از قزوین رسید.
در این دوره از مسابقات، 55 ورزشکار مرد و 22 ورزشکار زن به صورت حذفی (انفرادی) و تیمی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر با هم رقابت کردند.
در این مسابقات، شرکت کنندگانی از شهرستان های مراغه، گلستان، ارومیه، میاندوآب، اصفهان، بروجرد، همدان، قزوین، تاکستان، کرج و یزد حضور داشتند.
مسابقات تیراندازی با کمان جام رصد مراغه، تنها مسابقه در کشور بوده که به صورت متوالی برگزار می شود.
شهرستان مراغه با حدود 250 هزار نفر جمعیت، در 147 کیلومتری جنوب تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است./ایرنا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار