مهدی احمدی گفت: تیم فوتبال ساحلی ملوان تنها نماینده استان گلستان در این رشته ورزشی است، تیمی که با تمام کمبودها در برابر تیم قدرتمند شهرداری تبریز که از پشتوانه مالی قدرتمندی برخوردار است، به این خوبی بازی میکند و موفق به شکست آن می شود، لایق حمایت هر چه بیشتر مسئولین است.

 سرمربی تیم جوانان فوتبال ساحلی ملوان بندرگز در گفت و گو با خبرنگار کناره اضهار داشت: سطح بازی هایی که امروز برگزار شد خیلی بالا بود و ما فکر نمی کردیم که سطح بازی های رده جوانان اینقدر بالا و با کیفیت باشد.

مهدی احمدی گفت: تمام تیم ها از مدت ها قبل خود را برای این مسابقات آماده کرده و با امکانات و بودجه کافی پا به عرصه این رقابت ها گذاشتند و این درحالی است که تیم ما به دلیل کمبود امکانات و بودجه، تنها یک هفته است که تمرینات را شروع کرده و با شش جلسه تمرین به این مسابقه ها پا گذاشتیم.

وی افزود: با توجه به تمام کمبود ها، امروز تیم ما با یک بازی خوب در برابر تیم قدرتمند جوانان شهرداری تبریز موفق شد این تیم را شکست دهد و یک امتیاز حساس و روحیه بخش را کسب کند.

احمدی تصریح کرد: تیم ما در بازی بعدی خود به مصاف تیم شهید نوروزی چلیچه شهرکرد می رود که امیدواریم بچه ها با یک بازی خوب موفق شوند این بازی را هم با پیروزی پشت سر بگذارند.

سرمربی تیم جوانان فوتبال ساحلی ملوان بندرگز در آخر با انتقاد از عدم حمایت مسئولین از تیم ملوان گفت: تیم فوتبال ساحلی ملوان تنها نماینده استان گلستان در این رشته ورزشی است، تیمی که با تمام کمبودها در برابر تیم قدرتمند شهرداری تبریز که از پشتوانه مالی قدرتمندی برخوردار است، به این خوبی بازی میکند و موفق به شکست آن می شود، لایق حمایت هر چه بیشتر مسئولین است.

گفتنی است که تیم جوانان فوتبال ساحلی ملوان بندرگز عصر امروز در اولین دیدار خود در برابر تیم شهرداری تبریز در ضربات پنالتی به پیروزی رسید.

اعضای تیم جوانان فوتبال ساحلی ملوان بندرگز: محمد سرحدی- محمد درزی- سجاد تات- علی صیدانلو- رضا قادریان- امیرحسین عسگری- مصطفی رضایی- محمد صمدی- سید محمد سادات- سروش قنبری.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار