مشاور طرح مجموعه گردشگری بندرگز گفت: بزرگترین مجموعه گردشگری، تجاری، اقامتی شمال کشور در ساحل شهرستان بندرگز ساخته می شود.

به گزارش کناره ،  وحید رحیمی، مشاور طرح مجموعه گردشگری، تجاری و اقامتی بندرگز، شب گذشته در جلسه کارگروه گردشگری استان گفت: در ابتدا 56 هکتار زمین برای احداث طرح گردشگری، تجاری، اقامتی بندرگز در نظر گرفته شد که شرکت عمانی کار خود را آغاز کرد.

وی افزود: بعد از مشکلاتی که در خصوص عرصه واگذار شده بوجود آمد و حل آن، کار این پروژه اخیراً در سطح 38 هکتار آغاز شده است.

رحیمی بیان کرد: بخش اقامتی این مجموعه در 4 مدل، بخش تجاری در 2 مدل و بحش های خدماتی، تفریحی و رفاهی در حال احداث است.

وی با بیان اینکه مطالعات زیست محیطی طرح انجام شده است، خاطرنشان کرد: مطالعات زیست محیطی، اجتماعی، تاریخی و فرهنگی طرح انجام شده و یکی از مهمترین اهداف ما برای اجرای این پروژه مشترک، تقریب فرهنگ جمهوری اسلامی ایران با کشور عمان  و معرفی انقلاب اسلامی است.

مشاور طرح مجموعه گردشگری، تجاری و اقامتی بندرگز با بیان اینکه بخشی از زمین واگذار شده باتلاقی بود، گفت: بخشی از زمین در کنار بندرگاه باتلاقی بود که طرف ایرانی این مشکل را برطرف کرد.

وی با بیان اینکه این طرح بزرگترین طرح در نوع خود در شمال کشور است، اظهار کرد: در این مجموعه بزرگترین هتل شمال کشور و چندین بازار و هم چنین یک منطقه ویژه تفریحی و رفاهی و سرگرمی های جدید نیز پیش بینی شده است.

رحیمی اعلام کرد: این پروژه با 100 هزار مترمربع زیربنای اصلی برای مجموعه اقامتی و 40 هزار متر مربع زمین به منظور ایجاد بازار، در حال انجام عملیات اجراییست.

وی تأکید کرد: در صورت واگذاری نهایی، پس از 6 ماه فاز نخست طرح به اجرا در می آید.

دیدگاه‌ها   

+3 #1 عباس علمداری 1394-12-04 21:01
اینم بعد یک ماه پا به فرار میزاره . اینجور اینا تبلیغ میکنن انگار میخوان ساحل بندرگز رو شبیه شاحل جزیره کیش کنن همه اش تبلیغات هستش مشکل توسعه و رشد ساحل بندرگز از رفع تحریم ها هم پیچیده تره هر چند وقت یکبار یه نفر میارن چندتا عکس و قرداد امضا میکنن مردم رو تو انتظار میزارن یه پولی تو جیب میزنن باز چند سال دیگه بندرگز شهر فرار سرمایه گذاره والسلام...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار