• بندرگز
  • " اربعین یاس ها " در نمایشگاه سرو

آثار هنرمند گلستانی با عنوان " اربعین یاسها " در نگارخانه سرو تهران به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش کناره ، نگارخانه سرو هم زمان با فرارسیدن اربعین حسینی نمایشگاه نقاشی خط و بداهه‌های عاشورایی با عنوان «اربعین یاس‌ها» آثاری از علی حسن‌پور امروز ساعت ۱۶ برپا می‌کند.

این نمایشگاه با ۳۰ اثر و با تکنیک‌های شاپان، آکرولیک، ترکیب مواد و با موضوع اربعین و عاشورا مزین به اشعار عمان سامانی، محتشم کاشانی و متبرک به نام سرور و سالار شهیدان و حضرت ابالفضل العباس است به نمایش گذاشته خواهد شد. 

 
علی حسن‌پور از هنرمندان حوزه نقاشی خط است، وی در سال ۵۴ در استان گلستان – بندرگز متولد شد، او فارغ التحصیل رشته گرافیک است. مدرس انجمن خوشنویسان ایران و مسئول انجمن خوشنویسان شعبه بندر گز است. همچنین فارغ التحصیل دوره ممتاز در سال ۷۸، فارغ التحصیل دوره فوق ممتاز در سال ۹۰، راه یافته در چندین جشنواره ملی از جمله رضوی، قربان تا غدیر، قرآن و حافظ، برگزاری چندین دوره کارگاه خوشنویسی، تدریس در انجمن خوشنویسان ایران از سال ۷۸، شرکت در نمایشگاه جمعی عشق آباد ترکمنستان و.... را در کارنامه هنری خود دارد. 
 
علاقمندان می‌توانند برای بازدید نمایشگاه از ۱۰ الی ۲۶ آذر، ساعت ۹ الی ۱۹ به نگارخانه سرو واقع درتهران ، خیابان ولی عصر(عج)، ضلع شمالی بوستان ساعی، کوی ساعی یکم مراجعه کنند .

125315226523

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار