رییس کمیته امداد شهرستان بندرگز گفت: با برنامه ریزی که انجام دادیم ، در ایام ماه مبارک رمضان با کمک خیرین سطح شهرستان، برای بیش از 1000 نفر از نیازمندان افطار و اطعام دهی داشتیم.

 رییس کمیته امداد شهرستان بندرگز در مصاحبه با خبرنگار کناره گفت: در شب های قدر درسطح شهرستان بندرگز 7پایگاه جهت جمع آوری کمک های مردمی دایر شد و در روز عید سعید فطر هم برای دریافت کمک های مردمی چندین پایگاه دایر می کنیم.

یکی از طرح هایی که ما داریم طرح "اکرام ایتام تحت پوشش کمیته امداد" است که در این طرح برای یتیمان حامی یابی می شود.

وی افزود: در حال حاضر تعداد 118 یتیم تحت پوشش کمیته امداد بندرگز می باشد که 780 حامی از آنها حمایت می کنند.

زمانی اظهار داشت: با برنامه ریزی که انجام دادیم ، در ایام ماه مبارک رمضان با کمک خیرین سطح شهرستان، برای بیش از 1000 نفر از نیازمندان افطار و اطعام دهی داشتیم.

وی با اشاره به اینکه بیشترین تمرکز ما روی طرح محسنین است گفت: طرح "محسنین" طرحی است که افراد سرپرست دارند ولی سرپرست خانواده ازکارافتاده و از لحاظ معیشت در مضیقه هستند.

رییس کمیته امداد شهرستان بندرگز افزود: در مجموع 1650 خانوار و حدود 2800 نفر تحت پوشش کمیته امداد بندرگز هستند که از این تعداد 194 دانش آموز و 37 نفر دانشجو هستند.

زمانی تصریح کرد: در طرح "شفا" بیماران صعب العلاج و کسانی که هزینه درمان و دارو را ندارند، تحت پوشش و حمایت قرار می گیرند.

وی در توضیح طرح مفتاح الجنه گفت: این طرح با هدف دلجویی از خانواده های تحت پوشش و رفع مشکلات خانواده ها توسط مسئولین شهری است، به این صورت که مسئولین با این خانواده ها دیدار می کنند و هر کاری که در حیطه وظایف آنان است برای آنها انجام میدهند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار