دیدار شهریار ساری و ملوان بندرگز در لیگ برتر فوتبال ساحلی با حواشی بسیاری همراه بود.

 به گزارش کناره،مسابقات هفته بیستم لیگ برتر فوتبال ساحلی در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار شد که دیدار تیم‌های شهریار ساری و ملوان بندرگز با حواشی و اتفاقات تأمل برانگیزی همراه بود. این بازی که قرار بود از ساعت 19:30 در ورزشگاه داراب ساری آغاز شود به دلیل اینکه دروازه‌های زمین مسابقه توسط پیمانکار ورزشگاه کنده شده بود با یک ساعت تأخیر آغاز شد. طبق اعلام حاضران در ورزشگاه ظاهراً پیمانکار به‌دلیل عدم دریافت مطالباتش این اقدام را انجام داده بود.

اوج بی‌نظمی و بی‌برنامگی به جایی می‌رسد که با نبود تیرهای دروازه, مسؤلان تیم ساری با اتصال چند میله داربست, دست به ابتکار و خودکفایی زده و تیر دروازه درست کردند و روی داربست‌ها نیز فوم هستند تا میله‌ها به قطر استاندارد برسد, آنهم در شرایطی که طبق قانون, تیر دروازه‌ها باید از فلز چهارگوش یا گرد که قطر آن هشت تا 10 سانتیمتر است، تشکیل شود.

این در حالی بود که این مسابقه میهمانان ویژه‌ای از جمله مارکو اوکتاویو، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ساحلی داشت و این آبروریزی در روزهای نخست حضور این مربی در ایران رخ داد و درصورتی که تیر دروازه‌ها از نظر قانونی ایراد واضحی داشتند، بازی با همین تیر دروازه‌ها و فقط به‌دلیل حضور مارکو و اصرار مسؤلان برگزاری بازی با این شرایط برگزار شد.

البته بازی حواشی زیاد دیگری مانند درگیری و کتک‌کاری بین مربیان و بازیکنان دو تیم داشت که حتی در اواخر بازی به زدوخورد بین آنها انجامید.

علاوه بر لیگ برتر آقایان, لیگ فوتبال ساحلی بانوان هم در هفته‌های اخیر با حواشی بسیاری همراه بوده و به نظر می‌رسد با توجه به اینکه حالا فوتبال ساحلی کشورمان جزو مدعیان نخست دنیاست انتظار می‌رود مسئولان فدراسیون فوتبال به این‌ چنین بی‌انضباطی‌ها در لیگ ورود کرده و ضمن برخورد با متخلفان مسیر رشد و پیشرفت بیشتر را برای این رشته ورزشی فراهم سازند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

تازه ترین اخبار