مربی تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز با بیان اینکه چهار باختی که به دست آوریم حق ما نبود گفت: در این بازی‌ها می‌توانستیم برنده باشیم چون از حریف جلو بودیم اما یک سری از بدشانسی ها گریبانگیر تیم شده که نتوانستیم نتایج لازم را بگیریم.

به گزارش کناره، مهران شهسوار در ادامه بد شانسی های تیم گفت: در بعضی از بازی های نیم فصل اول برخی از بازیکنان‌مان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم مانند آقای میلاد درزی که در 3 هفته از بازی ها به دلیل مصدومیت از دست دادیم.
شهسوار با اشاره به اینکه بازی های این تیم تماشاگرپسند بوده افزود: تاکتیک و قدرت بدنی بازیکنان درون زمین خوب بوده اما گاهی اوقات اشتباهات فردی و بعضی بدبیاری ها در بازیهای گذشته دامن‌گیر ما شده که مانع از گرفتن نتایج لازم شد.
وی همچنین گفت: این قول را به مردم ورزش دوست بندرگز می‌دهیم امتیازاتی را که در نیم فصل اول نتوانستیم بگیریم در نیم فصل دوم با تلاش و پشتکار بیشتر جبران کنیم.
وی در رابطه با بازی پیش رو این تیم در نیم فصل اول با تیم قدرتمند شهریار ساری گفت: این تیم سه بازیکن در تیم ملی دارد که بازی می کنند از جمله پیمان حسینی بهترین سنگربان جهان در ساحلی و همچنین بازیکنان دیگر این تیم هم تجربه بازی در تیم ملی را داشتند که نشان می‌دهد بازی سختی را در پیش رو داریم اما ما قطعاً برای برد به میدان خواهیم رفت و امیدواریم با حمایت تماشاگران و تلاش بازیکنان به پیروزی دست یابیم.

گفتنی است: تیم ملوان بندرگز شامگاه چهارشنبه 21 تیر ماه 96 میزبان تیم شهریار ساری می باشد.

/انتهای پیام

تازه ترین اخبار