دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: دور ریز مواد غذایی در ایران معادل یارانه پرداختی در کل کشور است که این مسئله باید با فرهنگ سازی حل شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز از برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی و نمایشنامه نویسی قرآن و عترت در ٢٩ و ٣٠ دی ماه سال جاری در این شهرستان خبر داد.

اگر آموزش و پرورش در حذف درس رهبر کوچک، اندکی تأمل می کرد چنین حاشیه هایی به وجود نمی آمد؛ اضافه کردن اسامی شهدایی مانند ابراهیم همت، بهنام محمدی، مهدی باکری، عباس بابایی، حسن باقری، علی صیاد شیرازی و … در درس جدید می توانست در کنار معرفی شهید فهمیده باشد.

عید سعید غدیر، تجلی خواست خالق، روح آفرینش، برانگیزاننده ستایش و دست‏های بلندی که انسان خاکی را به افلاک می‏کشاند، مبارک باد.

نماینده مردم شهرستان های کردکوی، بندرترکمن، گمیشان و بندرگز در مجلس شورای اسلامی از ساختمان تاریخی گمرک شهرستان بندرگز به اتفاق فرماندار این شهرستان بازدید کرد.

تالاب میانکاله به عنوان بخشی از ذخیرگاه زیست کره دارای تنوع زیستی غنی و زیستگاه زمستان گذرانی یک میلیون قطعه پرنده است؛ این روزها شاهد پس روی پهنه آبی تالاب و خلیج میانکاله و کاهش عمق آب آن هستیم.

دکتر حسین‌دایی‌زاده عضو هیات علمی گروه علوم تربیتی واحد بندرگز با همکاری دکتر حیدر جانعلی زاده دانشیار دانشگاه مازندران و دکتر امین دایی‌زاده مدرس دانشگاه فرهنگیان کتاب «جامعه شناسی آموزش و پرورش» را منتشر کرد.

مهلت انتخاب رشته کنکور 95 با توجه به برخی اصلاحات تا پایان روز یکشنبه 31 مرداد ماه تمدید شد.

فیلم «ماه در مه» به نویسندگی علی روشن و کارگردانی سید محمد میرحیدری از سوم مرداد ماه در شهرستان بندر گز کلید خواهد خورد.

 اولین رویداد سه گانه بازی های رایانه ای ایران با حضور بنیاد ایرانا، انجمن بازی سازان مستقل و بنیاد ملی بازی های رایانه ای در شهر گرگان برگزار می شود.

این جور وقت‌ها خیلی‌ها آدم را قضاوت می‌کنند. ممکن است فکر کنند به خاطر ثروت مسعود رسام بوده که من حاضر شدم با مردی که 27 سال با من اختلاف سنی دارد ازدواج کنم. کسانی که مسعود رسام را از نزدیک می‌شناسند از وضعیت زندگی او خبر دارند و می‌دانند که او ثروتمند نبود.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال روستوف در مراسم انتخاب دختر شایسته این باشگاه شرکت کرد.

روز جمعه ۲۷ فروردین, علیرضا صفرپور جاجرمی دومین شهید مدافع حرم گنبدکاووس و هفتمین شهید مدافع حرم استان گلستان در سوریه به شهادت رسید

بازیگر جوان و گلستانی تئاتر از دغدغه هایش درباره شادکردن کودکان و ترس اش از معروف شدن می گوید.

رضا صادقی خواننده مشکی پوش و پرویر پرستویی بازیگر محبوب کشور در صفحات اینستاگرام خود متنی مشابه منتشر کردند...

مقایسه لباس هنرمندان در اسکار و جشنواره فجر

یاز نداری بذار، نیاز داری بردار» این جمله چند وقتی است که روی برخی دیوارهای کشور نقش بسته تا دیوار مهربانی در همه جای کشور میزبان لباس‌ها و کفش‌های اهدایی خیرین شود و مردم بی‌بضاعت در فصل سرما از این کفش‌ها و لباس‌های گرم بی‌نصیب نمانند که دیواری در کردکوی به جمع این دیوارهای از جنس مهربانی پیوست.

«به راستی انسان در دنیای خودش، نه تکثیر می‎شود و نه تکراری» جمله‎ای که انسان را وادار به تفکر می‎کند.

می توان بازی کلش آف کلنز رو هم مثل خیلی از بازی های دیگه ولی با خلاقیت بیشتری که سازندگان اون توی طراحی اون انجام دادن هم جز بازی های فراماسونری و شیطان پرستی دانست. هرچی بیشتر به محیط بازی بیشتر دقت کنید نمادهای مختلفی از شیطان پرستی رو میشه در اون دید که دور از چشم ما در محیط بازی جای داده شده اند .

عکسی متفاوت از هادی ساعی و امین حیایی منتشر شد که آن ها را در لباس نیرو دریایی نشان می دهد.

نظرسنجی

تازه ترین اخبار