استاندار گلستان با تاکید بر ایفای نقش همه دستگاه های اجرایی استان جهت تکمیل باغ موزه دفاع مقدس اظهار کرد: این پروژه می تواند فضای فرهنگی خوبی برای همه دستگاه ها و اقشار و حتی اقوام مختلفی که در این استان سکونت دارند، باشد و بر همین اساس، همه دستگاه ها باید برای تکمیل آن سهم و نقش خود را ایفا کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان بر لزوم تجمیع ظرفیت‎های مختلف استان برای به سرانجام رساندن پروژه‎های فرهنگی به ویژه پارک موزه دفاع مقدس گفت: دستگاه‎ها برای به نتیجه رسانده پروژه‎های فرهنگی دغدغه داشته باشند.

رئیس اداره فرهنگی اجتماعی واحد بندرگز از حضور و مشارکت فعال تشکل‌های اسلامی و کانون‌های فرهنگی و هنری این دانشگاه در برگزاری عید بزرگ انقلاب به عنوان شاخصه‌ای ارزشمند یاد کرد و خواستار حضور همه جانبه دانشگاهیان در برگزاری هر چه باشکوهتر این ایام شد.

فرماندار بندرگز با حضور در منزل استاد علی حسن پور از استادان برجسته خوشنویسی با بازدید از آثارش با وی گفت و گو کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: اداره کل کتابخانه های استان پیگیر دریافت سهم نیم درصدی خود از محل بودجه فرهنگی شهرداریها باشد و شهرداریهای استان نیز این مبلغ را بپردازند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: دور ریز مواد غذایی در ایران معادل یارانه پرداختی در کل کشور است که این مسئله باید با فرهنگ سازی حل شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز از برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی و نمایشنامه نویسی قرآن و عترت در ٢٩ و ٣٠ دی ماه سال جاری در این شهرستان خبر داد.

اگر آموزش و پرورش در حذف درس رهبر کوچک، اندکی تأمل می کرد چنین حاشیه هایی به وجود نمی آمد؛ اضافه کردن اسامی شهدایی مانند ابراهیم همت، بهنام محمدی، مهدی باکری، عباس بابایی، حسن باقری، علی صیاد شیرازی و … در درس جدید می توانست در کنار معرفی شهید فهمیده باشد.

عید سعید غدیر، تجلی خواست خالق، روح آفرینش، برانگیزاننده ستایش و دست‏های بلندی که انسان خاکی را به افلاک می‏کشاند، مبارک باد.

نماینده مردم شهرستان های کردکوی، بندرترکمن، گمیشان و بندرگز در مجلس شورای اسلامی از ساختمان تاریخی گمرک شهرستان بندرگز به اتفاق فرماندار این شهرستان بازدید کرد.

تالاب میانکاله به عنوان بخشی از ذخیرگاه زیست کره دارای تنوع زیستی غنی و زیستگاه زمستان گذرانی یک میلیون قطعه پرنده است؛ این روزها شاهد پس روی پهنه آبی تالاب و خلیج میانکاله و کاهش عمق آب آن هستیم.

دکتر حسین‌دایی‌زاده عضو هیات علمی گروه علوم تربیتی واحد بندرگز با همکاری دکتر حیدر جانعلی زاده دانشیار دانشگاه مازندران و دکتر امین دایی‌زاده مدرس دانشگاه فرهنگیان کتاب «جامعه شناسی آموزش و پرورش» را منتشر کرد.

مهلت انتخاب رشته کنکور 95 با توجه به برخی اصلاحات تا پایان روز یکشنبه 31 مرداد ماه تمدید شد.

فیلم «ماه در مه» به نویسندگی علی روشن و کارگردانی سید محمد میرحیدری از سوم مرداد ماه در شهرستان بندر گز کلید خواهد خورد.

 اولین رویداد سه گانه بازی های رایانه ای ایران با حضور بنیاد ایرانا، انجمن بازی سازان مستقل و بنیاد ملی بازی های رایانه ای در شهر گرگان برگزار می شود.

این جور وقت‌ها خیلی‌ها آدم را قضاوت می‌کنند. ممکن است فکر کنند به خاطر ثروت مسعود رسام بوده که من حاضر شدم با مردی که 27 سال با من اختلاف سنی دارد ازدواج کنم. کسانی که مسعود رسام را از نزدیک می‌شناسند از وضعیت زندگی او خبر دارند و می‌دانند که او ثروتمند نبود.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال روستوف در مراسم انتخاب دختر شایسته این باشگاه شرکت کرد.

روز جمعه ۲۷ فروردین, علیرضا صفرپور جاجرمی دومین شهید مدافع حرم گنبدکاووس و هفتمین شهید مدافع حرم استان گلستان در سوریه به شهادت رسید

بازیگر جوان و گلستانی تئاتر از دغدغه هایش درباره شادکردن کودکان و ترس اش از معروف شدن می گوید.

رضا صادقی خواننده مشکی پوش و پرویر پرستویی بازیگر محبوب کشور در صفحات اینستاگرام خود متنی مشابه منتشر کردند...

نظرسنجی

تازه ترین اخبار