امام جمعه بندرگز گفت: اصولگرایان به جای احساس تکلیف، احساس وحدت کنید مگر اسلام نگفته اگر دیدید کسی بهتر از تو است باید کنار بروید و اگر این کار را نکنید مرتکب خیانت شدید.

به گزارش کناره به نقل از پاسرو، حجت‎الاسلام سیدمصطفی محمدی امروز در جمع مردم شهرستان گرگان گفت: تکلیف ما وحدت بین بچه‎های ارزشی است تکلیف این است که تکلیف خودمان را بدانیم همه کسانی که کاندیدا شدند می‎گویند که احساس تکلیف کردیم کسی که خط خود را با فتنه جدا نکند به درد مجلس خبرگان و خانه ملت نمی‎خورد.

وی با بیان اینکه دشمن فقط آن سوی مرز نیست، افزود: برخی از آنهایی که در جامعه و استان گلستان مسئولیت گرفتند حتی یک کلمه درباره فتنه نمی‎گویند از دشمنان داخلی خبر دارند اما گرفتار فتنه شدند.

امام جمعه شهرستان بندرگز با بیان اینکه کسانی که با دشمن ارتباط دارند در واقع دشمن انقلاب اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: کسی که نتواند خط خود را با فتنه تفکیک کند به درد مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی نمی‎خورد.

محمدی با اشاره به اینکه کسی که نتواند خط خود را با فتنه تفکیک کند به درد مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی نمی‎خورد، ابراز داشت: کسانی که دیروز جزو ساکتین یا مرتبطین با فتنه بودند امروز درباره فتنه حرف نمی‎زنند در این استان مسئولیت دارند، کاندیدا می‎شوند اما یک کلمه از فتنه سخن نمی‎گویند.

وی با اشاره به اینکه اگر می‎خواهید گفتمان امام و انقلاب زنده بماند باید با یکدیگر وحدت داشته باشید، تصریح کرد: همه کاندیداها از لحاظ برتری در یک جایگاه نیستند امروز وحدت بین اصول‌گرایان یک تکلیف است.

امام جمعه شهرستان بندرگز با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری برجام را پذیرفتند تا مردم در مقابل جایگاه ولایت نایستند، اذعان داشت: رهبر معظم انقلاب برجام را مشروط پذیرفتند تا نظام ضربه نبیند مدیریتی که مقام معظم رهبری انجام دادند بهترین مدیریت در قضیه هسته‎ای بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار