آتش سوزی در یکی از مغازه های بندرگز محار شد.

تکاوران ارتش جمهوری اسلامی ایران که برای نجات ملوانان نفتکش آتش گرفته راهی شانگهای شده بودند، راهی محل حضور کشتی سانچی شدند.

فرمانده انتظامي استان از شناسايي و دستگيري سارق حرفه اي و اعتراف وي به 7 فقره سرقت خودرو و 17 فقره قطعات داخل خودرو در بندر گز خبر داد.

در اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در اتوبان بندرگز – کردکوی چهار تن از سرنشینان این خودرو روانه بیمارستان شدند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان از شناسایی دو نفر از ضاربان محیط بان کلاله ای خبر داد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه، آخرین آمار به دست‌آمده از قربانیان زلزله اخیر استان کرمانشاه را 436 نفر اعلام کرد.

‌پزشکی قانونی استان گلستان اعلام کرد که سال گذشته 16 نفر در گلستان بر اثر مسموميت با گاز منوكسيد كربن در گلستان جان خود را از دست دادند.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بندرگز از افتتاح اولین بازارچه دائمی صنایع دستی و هنرهای سنتی در این شهرستان خبر داد.

فرماندار بندرترکمن از مهار آتش سوزی در جنگل های جزیره آشوراده خبر داد و گفت: بیش از دو هکتار از جنگل های جزیره آشوراده در آتش سوخت.

2 کودک بابلی جمعه گذشته به خاطر استفاده از سم کشاورزی برای از بین بردن شپش سر دچار مسمومیت شده و به کما رفتند.

انتشار عکس جدیدی از اعضای داعش نشان می‌دهد این گروه تروریستی به دنبال اجرای شیوه‌ای جدید در اعدام است.

دارالافتای مصر به تازگی پژوهشی را منتشر کرده است که توضیح می دهد چرا افرادی که داعش قصد ” گردن زدن ” آنان را دارد، هنگام ذبح شدن آرام اند و هیچ واکنشی نشان نمی دهند.

 باید در میدان حاضر شد و دید که خوی ویرانگر سیلاب چگونه گریبان ساکنان بی دفاع روستاهای غرب گلستان به ویژه محله های آسیب پذیر روستای دنگلان را گرفته است.

رئیس پلیس راهور شهرستان گرگان گفت: در برخورد یک دستگاه کامیونت با خودروی پژو در گرگان ۵ نفر مصدوم شدند.

یکی از جوانان غرب گلستان در پی حادثه ای ناگوار جان خویش را از دست داد.

مدیرکل هواشناسی استان گلستان از افزایش دمای هوای گلستان به بیش از ۴۰ درجه خبر داد و گفت: به دلیل مداومت دما و کاهش رطوبت احتمال وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌های گلستان وجود دارد.

پلیس آگاهی استان گلستان امروز چهره سارقان مسلح طلافروشی گالیکش را در معرض خبرنگاران به نمایش گذاشت .

رییس مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر (عج) اراک گفت: در پی قصور پزشکی در این مرکز درمانی، با تفویض اختیار از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک، پزشک خاطی تا اطلاع ثانوی از هرگونه فعالیت پزشکی منع و از لیست پزشکان این مرکز حذف شد.

این کارگر فرودگاه حتما پس از شنیدن اخراج شدنش از فرودگاه روسیه‌ای کنترل خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری اعضای باند سرقت های خشن در استان خبر داد و گفت: این افراد به ۴۷ فقره سرقت اعتراف کرده اند.

نظرسنجی

تازه ترین اخبار