یک فعال اقتصاد مقاومتی گفت: در آمد من در اولین دوره برداشت قارچ مبلغ ۶ میلیون تومان بوده که از این مبلغ ۲ میلیون آن هزینه و ۴ میلیون سود حاصل از این فعالیت بود.

به گزارش کناره چندی پیش، در اسپی دژ گزارشی در خصوص راه‌اندازی کارگاه خیاطی و پرورش شتر در راستای اقتصاد مقاومتی آق‌قلا منتشر گردید. امروز به سراغ یکی دیگر از فعالان این عرصه رفته تا از نزدیک با آن‌ها آشنا شویم.

خانم چاری، از فعالان این عرصه در پرورش و تولید قارچ است که از تسهیلات اقتصاد مقاومتی استفاده کرده است.

چاری به خبرنگار در این خصوص به خبرنگار اسپی دژ گفت : مکانی که در حال حاضر از آن برای پرورش قارچ استفاده می‌نمایم، یک مکان خالی بوده و هیچ استفاده‌ای از آن نمی‌شد. با گرفتن تسهیلات اقتصاد مقاومتی آن را به مکانی مناسب برای پرورش قارچ تبدیل کردم. در حال حاضر خودم و فرزندم در این کارگاه فعالیت می‌نماییم.

چاری ادامه داد : در این عرصه با مشکلاتی نیز مواجه شدم که به لطف خدا و همت خود توانستم مشکلات خود را تا حد زیادی برطرف نمایم.

وی ضمن ابراز رضایت از این فعالیت گفت : در آمد من در اولین دوره برداشت قارچ مبلغ 6 میلیون تومان بوده که از این مبلغ 2 میلیون آن هزینه گردیده و 4 میلیون مابقی سود حاصل از این فعالیت می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد : این شغل که به‌واسطه طرح‌های بسیار مفید اقتصاد مقاومتی ایجاد شده باعث کمک اقتصادی در خانواده‌ام شده است.

اقتصاد مقاومتی قارچ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار