محضردار ثبت ازدواج و طلاق گفت: در دو سال اخیر کمتر کسی مهریه نجومی تعیین می‌کند و این فرهنگ عوض شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرگز به اهمیت نقش رسانه‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد و گفت: فرهنگ و ارتباطات کمک بسیاری به مبارزه با قاچاق کالا می‌کند.

ششمین انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز برگزار شد.

چهارمین جلسه ی کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرگز با حضور معاون فرماندار ، مدیریت شبکه بهداشت و درمان ، رئیس مرکز بهداشت ، مدیران دستگاه های اجرایی عضو کارگروه و کارشناسان فنی مرکز بهداشت در محل سالن اجتماعات فرمانداری بندرگز تشکیل شد .

استاد حوزه و دانشگاه گفت :وزیر مستعفی آموزش وپرورش با استعفای جبری و یا اختیاری خود را از پاسخ دادن با این پرسش ها نجات داد و نمی خواستند این مسائل در مجلس شورای اسلامی مطرح شود.

مانکن شدن از پدیده‌های نوظهوری است که برخی دختران تلاش می‌کنند با تحمل آسیب‌های جسمی و روحی به آن دست یابند.

صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران در ایام محرم با پخش سه مجموعه تلویزیونی مهمان خانه‌های مردم می‌شود.

حافظ کل قرآن کریم گفت: در امر خیری مانند ازدواج باید سرعت ببخشیم، تعلّل کردن در این امر به خاطر جهیزیه، خلاف آنچه ائمه(ع) به ما دستور داده اند می باشد.

با پایان یافتن رقابت های المپیک اما مسئولان این کمیته طبق روال معمول بار دیگر پرچم جمهوری اسلامی ایران را جایگزین کردند اما نکته جالب توجه اینجاست که پس از گذشت چند روز از تعویض این پرچم، هنوز پرچم سبز امام رضا(ع) پای محل نصب این پرچم رها شده است.

این روز ها که 44 رشته در سراسر استان آمادگی استقبال از جوانان و نوجوانان را دارد بازار قهوه خانه های سیستان و بلوچستان داغ تر شده تا دو سیب را میهمان فراغت این قشر نماید.

تاثیر شبکه های اجتماعی مجازی در زندگی افراد بر هیچ کس پوشیده نیست که همین موضوع لزوم بررسی این تاثیر را آشکار می کند. اینکه سن، جنس، تحصیلات، شغل و سایر ویژگی های فردی تا چه اندازه بر استفاده افراد در شبکه های اجتماعی موثر است.

یک خرس قهوه ای در جهان نمای گرگان با شلیک اسلحه شکاری کشته شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با عناصر توزیع مواد مخدر، از کشف ۱۱۵ کیلو‌گرم حشیش طی یک عملیات هدفمند پلیسی خبر داد.

محصول تریتیکاله در مزرعه ای در روستای ارضت بخش هزارجریب برداشت شد...

یکی از سربازان بازمانده حادثه نی ریز:عکس منتشر شده که این روزها همه جا آنرا متعلق به سربازان جان باخته میدانند،هیچ یک از سربازان جان باخته را شامل نمی شود!

همزمان با سراسر استان سنجش نوآموزان سال تحصیلی 95-96 در شهرستان بندرگز آغاز شد.

بتازگی تصویر یک جوان برومند ایرانی با عنوان «غول داعشی» در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی در حال بازنشر است.

یکی از فرزندان غیور مردم شهیدپرور علی آباد کتول که حدود یک ماه پیش در عراق به مقام جانبازی نائل شده بود، به شهدای مدافع حرم پیوست.

آخرین جلسه مجلس نهم صبح امروز برگزار شد.
عکسی از فیش حقوقی یک شهید مدافع حرم در شبکه های اجتماعی و کانال های تلگرامی دست به دست می شود.

نظرسنجی

تازه ترین اخبار