مقایسه وضعیت پارامترهای جوی شهرستان بندرگز آبان ماه امسال و سال گذشته

فرماندار بندرگز گفت : عزت و اقتدار میهن اسلامی مرهون جانفشانی و ایثارگری شهدا و رزمندگان است.

رزمایش پدافند غیرعامل با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در دبیرستان شهید امیرلطیفی بندرگز برگزار شد.

فرماندار بندرگز گفت : هفته وحدت در عمل يک فرصت بسيار گرانقدر در ميان امت اسلام است كه بيش از گذشته خود را به رسول مهربانی ها و امام صادق (ع) نزديک كنند.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار بندرگز بر حمایت قاطع دستگاه های متولی از واحدهای تولیدی تاکید کرد.

فرماندار بندرگز گفت : در راستای اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار مصرف ، دستگاه های متولی به طور مستمر بر بازار و اصناف نظارت داشته باشند.

سرپرست فرمانداری بندرگز گفت : سه شنبه بازار شهر بندرگز و پنجشنبه‌ بازار شهر نوکنده به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا به‌طور موقت تعطیل شد.

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر آیین افتتاح متمرکز پروژه های عمرانی اشتغالزا و تولیدی شهرستان بندرگز در واحد تولیدی سورت و بسته بندی ناحیه صنعتی نوکنده برگزار شد.

سرپرست فرمانداری بندرگز گفت : سهمیه آرد نانوایی های متخلف در شهرستان کم و یا قطع خواهد شد.

مدیران کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و آموزش و پرورش گلستان در دیدارهایی جداگانه با سرپرست فرمانداری بندرگز دیدار و گفت و گو کردند.

مراسم گرامیداشت سردار سلیمانی با تقدیر از پدران شهدای مدافع امنیت شهرستان و رونمایی از کتاب در دانشگاه آزاد بندرگز برگزار شد.

پروژه تعویض و تبدیل سیم مسی فرسوده به کابل روستای ابراهیم آباد با حضور" حسن پور" سرپرست فرمانداری، "صمدی" بخشدار مرکزی و یوسفی مدیر امور برق شهرستان بندرگز، تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت.

ه نظر می رسد که مسئولان استان گلستان که خطر زیست محیطی خلیج گرگان را درک کردند در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مبارزه با بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان به مسئله مرگ پرندگان در این خلیج پرداختند.

سرپرست فرمانداری بندرگز در تذکری خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان گفت: مدیران مراقبت کامل از چهارچوب های ارزشی نظام را داشته و عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله) که دریای عقلانیت و معنویت است را در دستور کار قطعی خود قرار دهند.

یگانه منوچهری نوجوان رزمی کار شهر نوکنده که میخواهد قهرمان جهان شود.

جلسه شورای اداری شهرستان بندرگز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، امام جمعه و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.

«بنفش‌تپه» با هدف حفظ بوم منطقه و فضای کالبدی روستا 18 میلیارد ریال اعتبار گردشگری گرفت.

جهانشاهی گفت: از هیئت فوتبال به من گفته اند مسوول کمیته فوتبال ساحلی شوم اما هیئت فوتبالی که نی تواند به تیم لیگ یکی 20 میلیون تومان تزریق مالی داشته باشد مناسب نیست.

به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی، فرماندار بندرگز به همراه شهردار و رئیس شورای شهر از پایگاه آتش نشانی شهر بندرگز بازدید کرد.

تازه ترین اخبار