رهبر انقلاب فرمودند توصیه می کنم به مردم عزیزمان که به هر حرف متخصصین و صاحب‌نظران این رشته توجه کنند و گوش کنند.

 

به گزارش کناره ، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای  با اشاره به شرایط کرونایی در کشور فرمودند: من مقیدم به شیوه‌نامه‌هایی که پزشکان اعلام می کنند. بنده تقید دارم، یعنی وظیفه می دانم برای خودم که آنها را عمل کنم و عمل می کنم.
 
رهبر انقلاب که در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سخن می گفتند تاکید کردند اصرار روی ماسک دارم و این نوبت سوم تزریق این واکسن را هم من انجام دادم.  توصیه می کنم به مردم عزیزمان که به هر حرف متخصصین و صاحب‌نظران این رشته توجه کنند و گوش کنند. آنچه که آن‌ها صلاح می‌دانند و لازم می‌دانند انجام بدهند.

ایشان در ادامه گفتند: آن روز (۱۹ بهمن ۵۷) آن جوان‌های افسر و درجه‌دار و عمدتاً همافرانی که در آن دیدار عجیب با امام شرکت کردند و بیعت کردند، این بیعت، بیعت با شخص نبود. این بیعت، بیعت با هدف‌ها بود. بیعت با آرمان‌ها بود. بیعت با آن جهاد مقدسی بود که امام فرمانده مقتدر آن جهاد بود. هر کس در هر دوره‌ای که در مسیر آن آرمان‌ها حرکت کند، در واقع در این حرکت سهیم و شریک است؛ بنابراین شما فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی هم جزو کسانی هستید که از افتخارات نوزدهم بهمن بهره‌مندید. حرکت آن روز نیروی هوایی ضربه‌ی آخری بود که بر پیکر پوسیده‌ی رژیم پهلوی وارد شد و خیمه‌ی منحوس رژیم پهلوی را نابود کرد.

فرمانده کل قوا افزودند: هر جایی که نیروی حق در مقابل کفر وارد میدان بشود، دشمن با همه‌ جلال و جبروت ظاهری که باطن و مغز ندارد در محاسباتش اشتباه می‌کند؛ همیشه همین‌جور است. آمریکا امروز از جایی ضربه می‌خورد که هرگز آن را محاسبه نکرده است. امروز دو رئیس‌جمهور آمریکا ــ رئیس‌جمهور قبلی و رئیس‌جمهور فعلی ــ این‌ها دست به دست هم دادند که تتمه‌ی آبروی آمریکا را ببرند و دارند می‌برند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار