فاضل جهانشاهى رييس شوراى اسلامى شهر بندرگز در اين خصوص گفت:

متاسفانه بندرگز ، از سال هاى قبل ، داراى يك مسير عبور و مرور از ريل راه آهن بود كه به همت شورا و شهرداران گذشته ، اين مسير تعريض شده بود اما همچنان مشكلات زيادى براى مردم ايجاد كرده است.
اخيرا با تلاش هاى صورت گرفته ، زيرگذر غربى بازگشايى شد و به رغم دارا بودن برخى ايرادات فنى كه قابل اصلاح است ، گره گشاى خوبى براى مشكلات ترافيكى بوده است.

اما برنامه اصلى و راه گشاى قطعى مشكل ترافيكى شهر ، بازگشايى جاده ٣٥ مترى ضلع شرقيست كه بايد نهايتا به احداث روگذر و اتصال به جاده بندرتركمن ختم شود. هر چند كه اين پروژه نيازمند بودجه زيادى مى باشد اما با پيگيرى از طريق مراجع ذيربط استانى و ملى ، قابل اجراست و با صحبتى كه در شورا داشتيم ، بعد از آغاز عمليات اجرايى ميدان در آبان ماه ، تمام تمركزمان را روى بازگشايى ٣٥ مترى خواهيم گذاشت.

جهانشاهى گفت ، با توجه به باز بودن قسمت اعظمى از مسير كمربندى شرقى ، درخواست ايجاد گذر همسطح در مسير مدرسه مرحوم ايرجى را داديم كه انشالله با موافقت و نظر مثبت راه آهن ، مى تواند در كوتاه مدت و تا بازگشايى كامل ٣٥ مترى ، راه گشاى ديگر كاهش بار ترافيك و تسهيل در تردد مردم باشد.

رييس شوراى اسلامى شهر بندرگز در خصوص ريل مسير اصلى خيابان امام (ره) گفت :
با توجه به اينكه تردد از روى اين مسير به سختى صورت ميگيرد ، با هماهنگى به عمل آمده و نظر مثبت راه آهن به زودى مرمت و بهسازى اصولى مسير ، انجام خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار