این بازی با حواشی زیادی به ویژه پس از پایان بازی همراه بود به صورتی که هواداران دو تیم پس از سوت پایان بازی با یکدیگر شدند.

 

به گزارش کناره ، دو تیم فولاد خوزستان و استقلال تهران روز پنجشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم تهرانی موفق شد با نتیجه 3 بر یک حریف خوزستانی خود را در خانه شکست دهد.
 
اما این بازی با حواشی زیادی به ویژه پس از پایان بازی همراه بود به صورتی که هواداران دو تیم پس از سوت پایان بازی با یکدیگر شدند.
 
به گفته مدیر روابط عمومی اورژانس خوزستان، در جریان این درگیری ها، 26 نفر از هواداران دو تیم مصدوم و توسط اورژانس حاضر در محل مسابقه مداوا شدند.
 
در این میان هفت نفر از مجروحان به بیمارستان های امام خمینی (ره) و گلستان اهواز اعزام شدند همچنین چهار هوادار دیگر نسبت به عدم انتقال شان به بیمارستان رضایت دادند و مابقی هواداران مصدوم در محل (ورزشگاه) درمان شدند.
 

 
هوادار نوجوان به کما رفت
 
پس از بازی تیم‌های فولاد و استقلال تهران از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه غدیر اهواز، عکس‌ها و خبرهایی مبنی بر کما رفتن "سید محمدمهدی موسوی"، یک نوجوان اهل رامهرمز در فضای مجازی منتشر شد که پس از پیگیری‌های خبرنگار ایسنا مشخص شد که این کودک به دلیل شدت آسیب‌دیدگی از ناحیه جمجمه تحت عمل جراحی قرار گرفته است.عبدالنبی شولی، مسئول برگزاری مسابقات فوتبال در خوزستان به ایسنا گفت: ما هم پس از انتشار این موضوع در فضای مجازی پیگیر این موضوع شدیم که چنین خبری درست نیست. حتی صبح امروز هم با هلال احمر و اورژانس تماس گرفتم که آن‌ها نیز اعلام کردند، تماشاگری که به دلیل سنگ‌پرانی به کمار رفته باشد، وجود ندارد.
 
اما سیدامیر موسوی، دایی محمدمهدی در خصوص اتفاقی که برای این کودک رخ داد، توضیح داد: خواهرزاده من روز پنج‌شنبه به همراه چند تن از دوستانش برای تماشای بازی فولاد و استقلال خوزستان از رامهرمز به اهواز آمده بود که پس از این دیدار وقتی درون محوطه ورزشگاه بوده است، یک شیء به سر او برخورد می‌کند و دچار آسیب‌دیدگی شدید می‌شود.وی افزود: پس از این اتفاق با ۱۱۵ تماس گرفته می‌شود و او را به بیمارستان منتقل می‌کنند. محمدمهدی تا رسیدن به بیمارستان به دلیل شدت آسیب‌دیدگی، بیهوش بوده و کسانی که با او بوده‌اند می‌گویند به کما رفته بود. او در همان روز دو، سه عمل سطحی داشت و بعد از آن مشخص می‌شود که لخته خون روی جمجه او است که شب گذشته نیز مورد عمل جراحی قرار گرفت.دایی این کودک مصدوم، عنوان کرد: امروز هم که با همراهان او در بیمارستان تماس داشتم، گفتند که خدا را شکر به‌هوش آمده است و شرایط بهتری دارد.
 
 
کمیته انضباطی منتظر گزارش بازی
 
اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون با بیان این مطلب گفت: ما در کمیته انضباطی تلاش کرده‌ایم که همواره مجری قانون بر مبنای عدالت باشیم و در این خصوص هیچ تفاوتی میان باشگاه‌ها وجود ندارد.
 
وی افزود: در خصوص اتفاقات روزهای گذشته نیز به موارد و موضوعاتی که مربوط به کمیته انضباطی است قطعاً ورود خواهیم کرد. ما در انتظار دریافت گزارش مقامات رسمی مسابقه فولاد و استقلال هستیم تا با بررسی تمامی جوانب در این خصوص تصمیم گیری کنیمو
 
حسن زاده گفت: اینکه در برخی رسانه‌ها مواردی دور از انصاف مطرح می‌شود و عنوان می‌کنند که کمیته انضباطی تبعیض و یا تفاوتی قائل می‌شود غیرحرفه‌ای و غیراخلاقی است.
 
هواداران پرسپولیس اخبار اهواز
 
هواداران پرسپولیس اخبار اهواز
 
هواداران پرسپولیس اخبار اهواز
 
هواداران پرسپولیس اخبار اهواز
 
هواداران پرسپولیس اخبار اهواز
 
هواداران پرسپولیس اخبار اهواز
 
هواداران پرسپولیس اخبار اهواز
 
انتهای پیام/
 
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار