رئیس اتحادیه فناوران رایانه از مردم خواست در خرید موبایل عجله نکنند چون به احتمال زیاد قیمت‌ّها به زودی خواهد شکست


به گزارش کناره ، موبایل و فراز و فرود قیمت آن، یکی از دغدغه‌های مردم است و خبرهای مربوط به آن را با حساسیت، پیگیری می‌کنند. تازترین خبر منتشرشده، نشان می‌دهد که می‌‌‌توان به ارزان شدن این کالای مهم، امیدوار بود.

اهمیت این خبر باعث شد دنبال جزئیات بیشتری باشیم اما به نظر می‌رسد که رئیس اتحادیه موبایل‌فروشان تهران، بنا به هر دلیلی از پاسخگویی به این دغدغه اساسی مردم، خودداری می‌کند.

دیروز خبری خوش و امیدوارکننده منتشر شد.

قاصد این خبر خوش، رئیس اتحادیه فناوران رایانه بود. میرمهدی کمیجانی، رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران که همواره ارتباط و تعامل مثبت و سازنده‌ای با رسانه‌ها داشته است و مردم را در جریان آخرین اخبار صنف خود قرار می‌دهد از کاهش قیمت موبایل خبر داده بود.

میرمهدی کمیجانی در گفتگو با خبرگزاری ایلنا اظهار داشته بود: حجم زیادی از کالاهای واردشده، هنوز ترخیص نشده و با ترخیص آنها، شاهد افت قیمت‌ها خواهیم بود.
رئیس اتحادیه فناوران رایانه در ادامه از مردم خواسته بود در خرید عجله نکنند چون در هفته‌های آتی شاهد کاهش 40 درصدی قیمت‌ها خواهیم بود.

کمیجانی در ادامه اضافه داشته بود: عمده این کالاها با ارز دولتی (4200) تومانی وارد شده‌اند.

خبر خوشی بود پس تصمیم گرفتیم آن را پیگیری کنیم و جزئیات بیشتری به مخاطبان ارائه کنیم.

رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی و ارتباطی در گفتگو با گسترش‌نیوز اظهار داشت: بحث قیمت و خدمات به این اتحادیه مربوط نمی‌شود اما یک‌سری موبایل توقیف‌شده، در کشور وجود دارد که اگر جناب‌ آقای دادستان، دستور آزادی بدهند و وارد بازار شوند قیمت‌ّها، افت خواهد کرد.

رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی و ارتباطی در ادامه، افزود: این کالاها با ارز 8 تومنی (نیمایی) وارد کشور شده اما هنوز توقیف هستند و اجازه فروش ندارند.

بحث آزادسازی موبایل‌های توقیف شده با موضوع مدنظر ما فرق دارد پس در نهایت با رئیس اتحادیه موبایل فروشان تماس گرفتیم اما ...
اتفاقی که قبلا هم افتاده بود

ولی متاسفانه همان اتفاقی که قبلا بارها و بارها رخ داد بود بار دیگر به وقوع پیوست:

سلام و روزتون بخیر
سلام، ممنون، بفرمایید!
از پایگاه خبری گسترش نیوز تماس می‌گیرم، می‌خواستم ...
و تلفن قطع می‌شود.
شخصیت‌ها، مقامات و مدیران به لحاظ قانونی، هیچ الزامی به پاسخگویی به رسانه‌ّها ندارد یا می‌‌توانند با رسانه‌های مدنظر خود گفتگو کنند اما هر عقل سلیمی می‌پذیرد که قطع ناگهانی و بدون توضیح تماس تلفنی، کار پسندیده‌ای نیست.
منبع: قطره

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار