رضا ترکاشوند دبیر کانون صرافان ایران با اشاره به روند کاهشی قیمت انواع ارز در بازار گفت: قیمت انواع ارز بخصوص دلار در روزهای گذشته کاهش محسوسی داشته و امروز نیز شاهد کاهش حدود 400 تومانی قیمت دلار در بازار بودیم.

 

رصد بازار افت محسوس قیمت انواع ارز و به خصوص دلار در بازار را نشان می‌دهد تا جایی که این کاهش قیمت‌ها به بازار طلا و سکه هم رسید.

به گزارش کناره ، قیمت ارز و به خصوص دلار در بازار آزاد با افت قیمت محسوس مواجه شده و روند کاهشی قیمت‌ها از چند روز گذشته همچنان ادامه دارد.

رصد بازار ارز و سکه نشان می‌دهد قیمت‌ها از چند روز گذشته شروع کاهش کرده و از ۴ روز گذشته تاکنون قیمت دلار حدود ۱۲۰۰ تومان کاهش را ثبت کرده است.

رضا ترکاشوند دبیر کانون صرافان ایران با اشاره به روند کاهشی قیمت انواع ارز در بازار گفت: قیمت انواع ارز بخصوص دلار در روز‌های گذشته کاهش محسوسی داشته و امروز نیز شاهد کاهش حدود ۴۰۰ تومانی قیمت دلار در بازار بودیم.

وی ادامه داد: مردم نباید رفتار هیجانی نسبت به قیمت ارز داشته باشند و فقط با توجه به نیاز خود اقدام به خریداری کنند، زیرا در غیر اینصورت با ادامه روند کاهشی قیمت انواع ارز و خرید‌های نامتعارف حتما ضرر خواهند کرد.

در همین زمینه محمد، ولی رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به ادامه روند کاهشی قیمت طلا و سکه در بازار گفت: قیمت‌ها از چند روز گذشته به صورت مستمر در حال کاهش است و پیش بینی می‌شود در روز‌های آینده هم این روند ادامه پیدا کند.

وی با اشاره به وجود حباب قیمتی در سکه گفت: با روند کاهشی قیمت ارز و طلا، حباب سکه هم کوچکتر شده و امیدواریم در روز‌های آتی قیمت سکه با توجه به کاهش قیمت دلار به ارزش واقعی خود که کمتر از قیمت فعلی بازار است برسد.

گفتنی است با ورود قوه قضاییه و شناسایی اختلال گران ارزی و بازار سکه و طلا، قیمت‌ها تا حدود زیادی در بازار کنترل شده و در همین خصوص سحرگاه امروز حکم وحید مظلومین و محمد اسماعیل قاسمی که به جرم افساد فی‌الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه به اعدام محکوم گردیده بودند، به اجرا گذاشته شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار