بیش از ۸۰ برنامه در گلستان در حال برگزاری است - کناره

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: به مناسبت فرا رسیدن دهه ولایت و امامت بیش از ۸۰ برنامه در سطح استان در حال برگزاری است.

 به گزارش کناره ، حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر سایری، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان به خبرنگار شبستان  گفت: با توجه به فرا رسیدن دهه ولایت و امامت برنامه بسیار مختلفی از سوی سازمان تبلیغات اسلامی گلستان در سطح استان برگزار شد که برخی ها هم در حال برگزاری است.

وی افزود: با توجه به اینکه عید غدیر خم را در پیش رو داریم گروهی از تهران به استان اعزام شدند که این گروه در 5 شهرستان استان برای نوجوانان و خانواده ها اجرای برنامه خواهند داشت.

حجت الاسلام سایری اظهارداشت: با همکاری آستان قدس رضوی گروهی همراه با سخنران، مداح وارد استان شدند که این گروه هم در 5 شهرستان دیگر استان اجرای برنامه خواهند داشت.

وی تصریح کرد: دید و بازدید از سادات در روز عید غدیر خم از دیگر برنامه های این اداره کل به شمار می آید که توسط پرسنل انجام خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: آموزش روحانیون با موضوع«غدیر شناسی» از جمله برنامه هایی بود که در این ایام برگزار شد.

پایان پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار