در حالی که برخی منابع خبری از فروپاشی کابینه نخست وزیر رژیم صهیونیستی و برگزاری انتخابات زودهنگام خبر می‌دهند برخی منابع دیگر گزارش دادند که نتانیاهو قصد برگزاری انتخابات زودهنگام را ندارد.

 

به گزارش کناره ، شبکه تلویزیونی المنار در خبری فوری اعلام کرد که کنیست (پارلمان) رژیم صهیونیستی منحل شد و تعیین زمان برگزاری انتخابات زودهنگام در طول 90 روز انجام خواهد شد. 

خبرگزاری فرانسه نیز به نقل از یک منبع در کابینه رژیم اسرائیل نوشت که نتانیاهو خواهان برگزاری انتخابات زودهنگام خواهد شد.

رسانه‌های رژیم اسرائیل نیز به نقل از منابع نزدیک به نفتالی بنت رهبر حزب البیت الیهودی بعد از ملاقاتش با نتانیاهو گفتند که ما به سمت انتخابات زودهنگام گام برمی داریم.

اما دفتر نتانیاهو در بیانیه‌ای برگزاری انتخابات زودهنگام را "شایعه" خواند و آن را تکذیب و بر حفظ کابینه دست راستی تاکید کرد.

این بیانیه می‌افزاید نتانیاهو به بنت گفت است به دلیل چالش‌های امنیتی حساس کنونی برای اسرائیل، نخست وزیر مسئولیت وزارت جنگ را بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش جروزالم پست، قرار است دیداری میان سران ائتلاف در روز یکشنبه برگزار شود و احتمالا تاریخ برگزاری انتخابات در این نشست مشخص خواهد شد./تسنیم

انتهای پیام/
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار