دادستان مرکز استان گلستان در نامه به استاندار گلستان بر ثبت زودتر اموال و دارایی مسئولان در سامانه ثبت اموال مسئولین تاکید کرد.

 

دادستان مرکز استان گلستان در نامه به استاندار گلستان بر ثبت زودتر اموال و دارایی مسئولان در سامانه ثبت اموال مسئولین تاکید کردبه گزارش کناره ، .

حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی گفت: بر اساس آیین نامه اجرایی این طرح، باید همه مسئولان مشمول مانند استاندار و معاونان وی، فرمانداران، شهرداران و اعضای شورای شهر تمام شهر‌ها و مدیران کل که تاکنون اموال خود را ثبت نکرده اند هرچه زودتر به نشانی اینترنتی www.adliran.ir مراجعه و دارایی خود، همسر و فرزندان تحت تکفل‌شان را که شامل کلیه اموال غیرمنقول و حقوق دارای ارزش مالی، مطالبات و دیون، سرمایه گذاری و اوراق بهادار، موجودی حساب‌های مختلف در بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری و نظایر آن‌ها و هرگونه منبع درآمدی مستمر است، ثبت کنند.

دادستان سیدحسینی افزود: بر اساس ماده ۱۱۵ قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اعلام نکردن اموال، کتمان اموال و یا گزارش ناقص آن، جرم و مستوجب مجازات تعزیری درجه شش (محرومیت از حقوق اجتماعی) است.

وی افزود: رئیس کل دادگستری گلستان و معاونان وی که از جمله افراد مشمول این طرح هستند اموال و دارایی خود را در  «سامانه ثبت اموال مسئولین» ثبت کرده اند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار