از روز شنبه اول آذر به مدت ۲ هفته تردد تمامی خودرو‌های غیر بومی در استان ممنوع است و در هر ۲۴ ساعت این خودرو‌ها مشمول جریمه خواهند شد.

 

به گزارش کناره ، استاندار گلستان گفت: از روز شنبه اول آذر به مدت ۲ هفته تردد تمامی خودرو‌های غیر بومی در استان ممنوع است و در هر ۲۴ ساعت این خودرو‌ها مشمول جریمه خواهند شد.

هادی حق شناس افزود: تردد خودرو‌های بومی در شهر‌های قرمز از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح روز بعد ممنوع خواهد بود.

وی افزود: نیروی انتظامی با استفاده از دوربین‌های کنترل ترافیک نظارت بر اجرای این مصوبه را از روز اول آذر به مدت دو هفته بر عهده خواهد داشت و خودرو‌های خاطی جریمه خواهند شد.

استاندار گلستان یادآور شد: خودرو‌های غیربومی در شهر‌های قرمز حق ورود و تردد در محدوده شهری را نخواهند داشت.

دکتر حق شناس خاطرنشان کرد: مشاغل تمام گروه‌های شغلی به جز گروه اول که شامل فعالیت‌های ضروری و تامین کننده مایحتاج روزمره زندگی مردم هستند در شهر‌های قرمز ممنوع است و با کسانی که مصوبه ستاد ملی کرونا را رعایت نکنند برخورد قانونی خواهد شد.

وی گفت: باید همانگونه که در در ماه‌های گذشته مردم استان همکاری ارزشمندی را در مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام شدند، تعامل و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ادامه داشته باشد و با جلوگیری از تردد‌های غیرضروری به انقطاع شیوع ویروس کرونا کمک کنند تا شاهد تسریع در کنترل این بیماری باشیم.
 
بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا مقابله با کرونا از یکم آذر به مدت دو هفته محدودیت‌های ترافیکی و شغلی به منظور کاهش شیوع این ویروس در سراسر کشور و خصوصاً شهر‌های قرمز اعمال خواهد شد. مدارس هم در تمام شهرهای استان تعطیل است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار