متهم نوجوانی ۱۹ساله بود که شناسایی و طی عملیاتی پلیسی دستگیر شد.

 

به گزارش کناره ،  رئیس پلیس فتا استان گلستان گفت: شاکی پرونده که مدیر یک شرکت معتبر بود اظهار کرد که اخیراً فردی در شبکه‌های اجتماعی اقدام به مزاحمت برای همسر و دخترم نموده و ضمن ارسال تصاویر شخصی آنها، برای منتشر نکردن تصاویر درخواست ۱۷۰هزار دلار کرده است که پس از نپذیرفتن این موضوع توسط این‌جانب، مبلغ ۲۵۰هزار دلار و سپس ۵۰۰هزار دلار را درخواست کرد.

سرهنگ پرسا تصریح کرد: متأسفانه پس از چند روز، متهم شماره همراه اعضای این خانواده و تصاویر شخصی آنها را در سایت‌های غیراخلاقی منتشر کرد و مشکلات عدیده‌ای برای این خانواده به وجود آورد که پس از وصول پرونده به پلیس فتا، موضوع به صورت ویـژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

این مقام مسئول یادآور شد: با تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته، متهم که نوجوانی ۱۹ساله بود شناسایی و طی عملیاتی پلیسی دستگیر و در ابتدا منکر هر گونه مزاحمت برای این خانواده شد که نهایتاً با مشاهده ادله غیرقابل‌انکار، لب به اعتراف گشود.

وی گفت: با بررسی‌های تکمیلی مشخص شد، متهم فرزند یکی از کارکنان شرکت متعلق به شاکی است و مدتی هم در این شرکت مشغول به کار بوده و در فرصتی مناسب با دسترسی غیرمجاز به گوشی دختر شاکی، اطلاعات خصوصی وی را دریافت کرده و ضمن ایجاد مزاحمت، قصد اخاذی از آنها را داشته است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار