رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان از افزایش دما در استان خبرداد و گفت: سامانه خنک و ناپایدار از روز سه شنبه وارد گلستان می شود.

به گزارش کناره ، محمود محمدقلی پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: الگوهای جوی نشان می دهند استان تا روز دوشنبه تحت تأثیر سامانه کم فشار تابستانه قرار می گیرد و این امر سبب افزایش دما خواهد شد.
وی افزود: امروز (شنبه) ضمن این که با تلاطمات جوی انتظار بارش های پراکنده در ارتفاعات وجود دارد، روند افزایشی دما هم شروع شده و دمای هوا دو درجه نسبت به روز گذشته افزایش خواهد یافت.
محمدقلی پور با بیان این که دمای هوای فردا هم افزایشی است و چهار درجه افزایش دما را شاهد خواهیم بود، ادامه داد: از روز دوشنبه امواج سامانه مرطوب و خنک شمالی وارد استان شده و توقع داریم از سه شنبه هوای گلستان خنک شود.
وی اضافه کرد: از شامگاه سه شنبه ناپایداری هوا آغاز شده و تا روز چهارشنبه شاهد وزش باد، افزایش ابر و بارش در استان خواهیم بود. 
محمدقلی پور گفت: صبح امروز (شنبه) گرگان و کلاله با ۲۴ درجه خنک ترین شهر استان بوده و دمای هوای اینچه برون هم در ۲۴ ساعته گذشته به ۳۵ درجه سانتیگراد رسید.

شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما
گرگان 24 35 مینودشت 24 34
گنبد کاووس 25 38 بندرگز 25 36
علی آبادکتول 24 33 گمیشان 25 36
کردکوی 25 36 رامیان 24 33
بندرترکمن 25 36 مراوه تپه 25 37
کلاله 24 35 اینچه برون 26 37

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار