دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری گلستان گفت:با تلاش دادگستری استان گلستان ، هشت واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل سال گذشته احیا شد

به گزارش کناره،محموداسپانلو، دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گلستان از بازگشت هشت واحد تولیدی به مدار تولید در سال گذشته و با تلاش دستگاه قضایی خبر داد و گفت: سال گذشته با تلاش های ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گلستان هشت واحد تولیدی تعطیل دوباره رونق گرفت و حدود ۶٠٠ نفر مشغول به کار شدند.

وی افزود: سرکشی از شهرک های صنعتی،نشست با فعالان اقتصادی استان گلستان برای بررسی مستقیم مشکلات و موانع این بخش از جمله اقدامات در دیبرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی در یکسال و نیم گذشته بود که در مجموع به از سرگیری ٢٨ واحد تولید تعطیل و نیمه تعطیل استان گلستان ختم شد.

اسپانلو افزود: جلوگیری از توقیف خطوط تولید،اختصاص شعب ویژه برای رسیدگی به پرونده های اقتصادی،رسیدگی فوری پرونده‌های مفاسد اقتصاد به منظور ایجاد بستر برای فعالیت سالم اقتصادی از دیگر اقداماتی است که دادگستری استان گلستان در سال های اخیر در بخش کمک به احیای واحدهای تولیدی استان گلستان انجام داده است.

دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گلستان گفت: مجموع این اقدامات سبب شد گلستان از سوی ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه به عنوان استان گلستان برتر کشور در زمینه اقتصاد مقاومتی و کمک به احیای واحدهای تولیدی معرفی شود.

اسپانلو افزود: از ابتدای امسال هم یک واحد تولیدی لبنیات پس از چند ماه تعطیلی ، تولید را از سرگرفت.

وی ادامه داد: امسال کمک به رونق تولید ۴٣واحد دامداری و فرآوری کشاورزی که مدت هاست تعطیل اند را با کمک بانک کشاورزی و دستگاه های اجرایی در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گلستان دنبال می کنیم.


انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار