فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: 11 و نیم میلیارد تومان پروژه دستاورد سفر فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به گلستان بود که در 3 حوزه صرف خواهد شد.

به گزارش گلستان ما؛ سردار حسین معروفی ظهر امروز در نشست خبری که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزارشد، اظهار کرد: توسل و محبت به اهل بیت باعث ایجاد روحیه در بین رزمندگان ما شد.

وی افزود:  فرهنگ عاشورا فرهنگ ماست و ائتلاف دشمن در مقابل ما با توسل به این فرهنگ قابل شکست است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: اوایل انقلاب با اینکه سپاه و بسیج جدیدالتاسیس بودو ارتش در حال بازسازی با توسل به سنت الهی پیروز شدیم امروز که به حمدلله در تمام زمینه ها قدرتمند هستیم.

Golestan 1

تلاش مذاکره آمریکا با مسئولین ما نشان دهنده  پیروزی فرهنگ مقاومت است

وی با بیان اینکه  بن بستی در جمهوری مومنین وجود ندارد، بیان کرد: تلاش مذاکره آمریکا با مسئولین ما نشان دهنده قدرت ما و  پیروزی فرهنگ مقاومت است.

معروفی در ادامه  از برگزاری 633برنامه در هفته دفاع مقدس توسط سپاه  خبرداد، و افزود:  از کل برنامه های اجرایی۵۰ برنامه شاخص است و در بین این 50برنامه چند برنامه ویژه داریم.

وی بیان کرد: اولین برنامه رژه 31شهریور است که بر اساس تقسیم کار ستاد کل نیروهای مسلح سال گذشته ارتش و امسال با سپاه پاسداران واگذار شده است و با شعار روز قدرت، توانمندی اقتدار نیروهای مسلح  جهت امید آفرینی برای مردم برگزار می شود.

وی با بیان اینکه امسال در سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس شعار «ما پیروزیم ، جبهه حق پیروز است » انتخاب شده است، تصریح کرد: همواره اسلام و قرآن و  حسین بن علی(ع) ، این انقلاب حقیقت است، ما بن بستی نمی بینیم چون سیدالشهدا بن بست نداشت ، بن بست در فرهنگ مومنین وجود ندارد و به فرموده مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ، جمهوری مومنین است .

معروفی گفت: در روز نخست اعزام تیم های پزشکی و درمانی و برقراری دو بیمارستان صحرایی با محوریت دندان پزشکی در گمیشان بندر ترکمن، کردکوی و گالیکش  خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد:  نمایش رزمی و بازسازی عملیات ثامن الائمه شکست حصر آبادان توسط تیپ مردم پایه سپاه نینوا در روزهای پنجم ، ششم و هفتم در شهر سیل زده آق قلا جهت ایجاد همدلی و همبستگی با مردم این شهر برگزار می شود .

فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: رژه نیروهای مسلح ، نواختن زنگ مقاومت و ایثار ، مراسم بزرگداشت روز سرباز ، افتتاح پروژه های عمرانی ، عطرافشانی گلزار شهدا ، نمایش رزمی فرهنگی مقاومت و ایستادگی ، دیدار با خانواده های جانبازان 70درصد به بالا و ایثارگران ، افتتاحیه مخزن 100مترمکعبی بتنی آب شرب در علی آباد کتول ، همایش فرماندهان و‌پیشکسوتان ، یادواره شهدای محله عیدگاه آق قلا ،همایش تجلیل از زنان ایثارگر ، یادواره شهدای منا ، جشنواره غذاهای سنتی و صنایع دستی ، یادبود پلاک های نشان ، پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی و دهها برنامه دیگر از جمله برنامه های مهم این هفته می باشد .

Golestan 1

دستاورد سفر سردار سلامی

معروفی در ادامه به دستاورد سفر سردار سلامی در هفته گذشته به استان گلستان اشاره کرد و گفت: 11ونیم میلیارد تومان پروژه،  آورده این سفر از سوی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب بود  که در حوزه بسیج سازندگی، قرارگاه عمران و سازندگی  و طرح کرامت صرف خواهد شد.

وی با بیان اینکه این پول به پیمانکار داده نمی شود و تحویل گروه های جهادی خواهد شد، تاکید کرد: به مردم قول میدهم سپاه با 11ونیم میلیارد تومان هزینه که دریافت کرد خدماتی در حد و اندازه 20میلیارد تومانی به مردم خواهد داد.

معروفی ادامه داد: علاوه برا این یک میلیارد تومان نیز به بنیاد مسکن گیلان وتاگذار شد تا 70تا 100 منزل مسکونی در مناطق سیزده را به اتمام برسانند.

این مقام مسئول از بازسازی 175 واحد مسکونی مناطق سیل زده خبردادد و یادآورشد: تعداد 10 واحد مسکونی ساخته شد و 305 واحد در حال ساخت داریم. بازسازی 38 مدرسه به اتمام رسیده و  12 مدرسه تا ابتدای مهر  به دانش آموزان این مناطق تحویل می دهیم تا سال تحصیلی خود را بدون نگرانی آغاز کنند.

Golestan 1

دولت 160 میلیارد تومان برای اتمام سد نرماب واگذار کند بدهی ها بماند برای بعد

معروفی درخصوص تسریع در روند ساخت سد نرماب بیان کرد: این پروژه تاکنون به دلیل نبود اعتبار به اتمام نرسیده است، دولت 216 میلیارد تومان در این پروژه به قرارگاه خاتم الانبیا بدهکار است ، بارایزنی هایی که انجام شد، فعلا دریافت بدهی را به تعویق می اندازیم واز مسئولان دولتی میخواهیم با واگذاری 160 میلیارد تومان برای اتمام کاسه سد منهای شبکه  آن  به اتمام مرحله اول کمک کند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان در خاتمه، متذکرشد: چنانچه می خواهیم از هدر رفت بودجه در مناطق سیل زده جلوگیری شود باید این سد به اتمام برسد و سایر سد ها و رودها و .. نیز لایروبی شوند ، زیرا با یک بارش جدید و سیلاب احتمالی دوباره مردم استان دچار خسارت خواهند شد.

Golestan 1

Golestan 1

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار