فرمانده انتظامی گلستان به رشد ۷۰ درصدی کشف کالاهای قاچاق در استان اشاره کرد و گفت: در پنج ماهه امسال ۱۴۲ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در استان کشف شد.

به گزارش کناره ،سردار روح‌الامین قاسمی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کشف 3.5 تن انواع مواد مخدر در پنج ماهه امسال اظهارداشت: در مدت مشابه سال گذشته 10 تن موادمخدر در استان کشف شده بود که امسال میزان کشفیات 66 درصد کاهش یافته است.

وی افزود: در این مدت دستگیری قاچاقچیان موادمخدر در استان 11 درصد و همچنین دستگیری خرده‌فروشان و معتادان متجاهر نیز 6 درصد افزایش پیدا کرد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به رشد 102 درصدی سرقت‌ها در استان گفت: در این مدت کشفیات پلیس 28 درصد نسبت به سال قبل بیشتر شده است.

وی به رشد 70 درصدی کشف کالاهای قاچاق در استان نیز اشاره کرد و بیان داشت: در پنج ماهه امسال 142 میلیارد تومان انواع کالای قاچاق در استان کشف شد.

سردار قاسمی درباره وقوع کشف جرایم اقتصادی در استان گفت: این موضوع در اولویت برنامه‌های ناجا قرار دارد و معاونت امنیت اقتصادی نیز در ناجا ایجاد شده است. قرار شده در استان‌ها نیز رئیس پلیس امنیت اقتصادی راه‌اندازی شود. در پنج ماهه امسال 18 میلیارد تومان پرونده برای جرایم اقتصادی در استان تشکیل شده است که این میزان در سال گذشته 25 میلیارد تومان بود./تسنیم

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار