شنیده ها حاکیست که این مبلغ اگر چه به حساب این ادارات واریز شده اما به دلایل نامعلومی برگشت خورده به طوریکه روسای این ادارات به شدت از این امر ابراز ناراحتی کرده اند .

 به گزارش کناره ؛ سیلی که در 28 اسفندماه 97 اتفاق افتاد بخش های زیادی از استان گلستان در نواحی شمالی و ترکمن صحرا را درنوردید و امکانات و تجیهزات زیادی از جمله در حوزه ورزش را نابود کرد .

در همین راستا دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز طی سفری به استان گلستان از نزدیک از مناطق سیل زده بازدید کرده و به شناسایی و رصد کمبودهای این حوزه پرداخت .

هفته گذشته باخبر شدیم مبلغ 300 میلیون تومان هزینه بازسازی و نوسازی اماکن و تجهیزات ورزشی به اداره کل ورزش و جوانان آق قلا و مبلغ 200 میلیون تومان نیز به اداره ورزش و جوانان گمیشان داده شد .

اما شنیده ها حاکیست که این مبلغ اگر چه به حساب این ادارات واریز شده اما به دلایل نامعلومی برگشت خورده به طوریکه روسای این ادارات به شدت از این امر ابراز ناراحتی کرده اند .

حال باید متولیان امر پاسخگو باشند که اولا این پول چرا داده شد و چرا پس گرفته شد و اگر پس گرفته نشد در حال حاضر کجا قرار دارد و قرار است چطوری و با چه مکانیسم نظارتی خرج شود ؟

منتظر پاسخگویی مسئولان ورزش و جوانان استان هستیم .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار