شنیده های موثق حاکی از این است که در روزهای پایانی هفته جاری ( چهارشنبه یا پنجشنبه ) ، سومین سفر وزیر کشور به استان گلستان صورت می گیرد که بازدید از مناطق سیل زده از مهمترین برنامه های این سفر عنوان شده است.

به گزارش کناره ،  شنیده های موثق حاکی از این است که در روزهای پایانی هفته جاری ( چهارشنبه یا پنجشنبه ) ، سومین سفر وزیر کشور به استان گلستان صورت می گیرد که بازدید از مناطق سیل زده از مهمترین برنامه های این سفر عنوان شده است.

 عبدالرضا رحمانی فضلی اولین بار روز سوم فروردین ماه ، به منظور نظارت مستقیم بر مدیریت بحران و ارزیابی میدانی از مناطق سیل زده و دیدار مستقیم با مردم به استان گلستان آمده بود.

روزهای پایانی تعطیلات نوروزی ، دومین سفر وزیر کشور به مناطق سیل زده استان انجام شد که کمتر ضریب رسانه ای پیدا کرد .

روزهای پایانی هفته جاری ، سومین سفر رحمانی فضلی در حالی صورت می گیرد که چند روزی از بروز حادثه ناگوار سیل مجدد و تکرار و تداوم مشکلات شدید مردم مناطق سیل زده می گذرد .

از طرفی ، شنیده های زیادی هم حکایت از نهایی شدن و اعلام نام استاندارجدید گلستان در جلسه فردای هیئت دولت بگوش می رسد که نام افراد زیادی برای این جایگاه و منصب مهم در استان مطرح شده است .

باید منتظر ماند و دید که آیا معارفه استاندار جدید گلستان ، بلافاصله بعد از اعلام نامش در جلسه هیئت دولت هم از جمله منظورهای سومین سفر وزیر کشور است یا خیر .

 امّا ...

در 40 روز اخیر و در حالی که مردم مناطق سیل زده در سراسر گلستان و بخصوص شهرستان های آققلا و گمیشان درگیر مشکلات بسیار زیادی بودند ، افراطیون سیاسی اصلاحطلب استان بدون توجه به این مشکلات مردم ، شبانه روز به دنبال لابی سیاسی برای تسخیر کرسی استانداری ، ایجاد هیاهوهای کاذب رسانه ای ، طرح مسائل واهی از قبیل بومی و غیربومی بودن ، باند بازی ، سیاسی کاری ، نگاه انتخاباتی و ... بودند.

این لابی گری های شدید و بازی سیاسی غلیظ در جاهایی مجمعنمایندگان گلستان و برخی شخصیتها و مجموعه های مهم استان را هم به خود مشغول کرد و بناحق آنها را از توجه و تمرکز بر حل مشکلات مردم در مناطق سیل زده باز داشت .

 در حالیکه باید اصولی مانند مردمیبودن ، شایسته سالاری ، تعهد و تخصص ، توانمندی و کارآمدی ، روحیه و مدیریتجهادی ، پرهیز از سیاسی بازی و ... ، مورد توجه جدی قرار گیرد.

امیدواریم مسولان ارشد دولت در انتخاب نماینده عالی خود در استان ، بدون توجه به جوسازی و هیاهو های کاذب و منفعت طلبانه برخی افراد و گروه ها و صرفا بر مدار نیازهای اساسی استان گلستان برای حل مشکلات مردم و پیشرفت و آبادانی استان تصمیم بگیرند ./گلستان ما

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار