استاندار گلستان خواهرزاده هاشم مهیمنی استاندار سابق و دختر حسین رفعتی فرماندار گرگان در زمان اصلاحات را برای تصدی اداره کل کتابخانه ها معرفی کرد .

به گزارش کناره ، گویا در استان گلستان قحط الرجال شده و این روزها استاندار گلستان بدجور به اصحاب فتنه و تندروهای اصلاح طلب و بقایای منحله مشارکت و مجاهدین باج می دهد .

منابع موثق گفته اند مناف هاشمی استاندار گلستان (م – ص) خواهرزاده هاشم مهیمنی که سمت مشاوره ای در استانداری گلستان دارد را به همراه (ز –  ر) دختر حسین رفعتی فرماندار گرگان در زمان اصلاحات را جهت تصدی اداره کل کتابخانه های استان گلستان معرفی کرده است .

(ز- ر) که در حال حاضر کتابدار یکی از کتابخانه های استان و کارشناس می باشد ، فرزند کسی است که در سال 88 نقش اساسی به عنوان مسئول حقوقی ستاد میرحسین موسوی در گرگان داشته و بارها کلیپ و تصاویر حضور وی در آن سال ها در سایت ها منتشر شده است.  

اینکه مناف هاشمی بدجوری در دام تیم هاشم مهیمنی افتاده از زمان آمدنش و انتصاب هایی که انجام داده مشخص بود، اما کسی فکرش را نمی کرد که مناف هاشمی روزی نامه ای به تهران بزند و برای اقوام این افراد درخواست پست و مقام بکند.

این روزها همه به حسن صادقلو "پدربیامرزی" می دهند که انتصاب هایش از روی حساسیت و دقت بود اما مناف هاشمی در مسیری افتاده که هیچ گروه سیاسی غیر از تندروها را نمی بیند از این جهت گروهها و رسانه ها نیز روز به روز نسبت به استاندار گلستان بی انگیزه تر می شوند چون وجودش در گلستان بیش از پیش هزینه است .

فتنه خط قرمز مقام معظم رهبری بود ، در سال 88 مردم بخاطر منفعت طلبی گروهی سیاسی هزینه های زیادی دادند ، حال همانها در همین نظام به بهترین منصب ها گمارده می شوند ، این ریشخند زدن به جریان انقلابی و مسئولان ارشد نظام نیست! آیا مناف هاشمی استاندار گلستان عامدانه دست به این انتصابها می زند یا ناآگاهانه اسیر مشاوره های حلقه های انحرافی شده است !

نکته دیگر الیگارشی حاکم بر فضای سیاسی استان است که یک عده اندک همه امتیازات و سهم ها را برای خود می خواهند و هیچ سهمی برای بچه های مردم ، نخبگان و تحصیل کرده ها قائل نیستند ، این افراد بدانند روزی مردم با روش خودشان ، پاسخ این دهن کجی ها و زیاده خواهی ها را به آنها خواهند داد.

منبع: گلستان ما

انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار