رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گلستان از دستگیری متهمی که از شهروندان گرگانی ۷ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبر داد.

 به گزارش کناره به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مجتبی مروتی اظهارداشت: ماموران پلیس آگاهی استان پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی، موفق به شناسایی یک کلاهبردار حرفه‌ای در شهرستان “گرگان” شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: طی بررسی‌های پلیس مشخص شد، متهم با راه اندازی یک شرکت تجاری و تبلیغات اغوا کننده در فضای مجازی، با وعده تحویل فوری خودرو در کمتر از ۱۰ روز و با قیمتی پایین‌تر از بازار، تعداد زیادی از شهروندان را فریب داده و مبالغ هنگفتی از آنان دریافت کرده است.

سرهنگ مروتی تصریح کرد: پس از گذشت مدتی طولانی و عدم تحویل خودروها، صاحب شرکت هر روز با بهانه‌های مختلف برای عمل نکردن به تعهدات خود، خریداران را سردرگم کرده و برای فرار از دست قانون متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گلستان خاطرنشان کرد: سرانجام متهم که دائما در حال تغییر محل اختفای خود بود، طی هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی ضربتی در شهرستان گرگان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

سرهنگ مروتی گفت: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس، به ۷ میلیارد ریال کلاهبرداری از ۳۰ نفر از شهروندان اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار