• اخبار
  • اخبار استان
  • میزبانی مردم شرق گلستان از رئیس جمهور؛ رسانه‌ها توسعه استان را از دولت مطالبه کنند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: دیدار عمومی رئیس جمهور با مردم گلستان در یکی از شهرهای شرق استان انجام می‌شود.

 

به گزارش کناره ، عبدالرضا چراغعلی عصر ادیروز در نشست هم‌اندیشی با برخی از رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی گلستان پیرامون سفر هفته آینده رئیس جمهور به استان اظهارداشت: خیلی‌ها که از دور استان گلستان را می‌بینند، فکر می‌کنند همه چیز خیلی خوب است اما ما که در این استان هستیم، می‌دانیم در بخش‌های مختلف با مشکلات زیادی مواجه‌ایم.

وی افزود: در سفر هفته آینده رئیس جمهور به استان گلستان باید همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌هایی که می‌تواند به توسعه استان کمک کند را به کار بگیریم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با بیان اینکه اتفاقات خوبی در سفر رئیس جمهور به استان رقم خواهد خورد، گفت: سیاست استاندار این است که باتوجه به فرصت 2 ساله‌ای که به پایان فعالیت دولت دوازدهم باقی مانده است، می‌توان برخی از موارد اولویت‌دار از جمله پتروشیمی، راه‌آهن، توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه اشتغال و صنعت و غیره را پیگیری کرد و به نتیجه رساند.

وی ادامه داد: پیشنهادها و مطالبه‌های استان در جلسه‌هایی که اخیراً در تهران برگزار شده به اطلاع دولتمردان از جمله رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور رسیده است. برخی از این پروژه‌ها تصویب شده و در سفر هفته آینده رئیس جمهور به گلستان به اطلاع مردم می‌رسید.

چراغعلی با تأکید براینکه مطالبه رسانه‌ها باید در راستای توسعه استان باشد، گفت: بخشی از تعهدات دولت در سفر قبل به نتیجه رسیده و بخشی هم باقی مانده است. در سفر هفته آینده پیگیری می‌کنیم تا بخشی از تعهدات قبلی نیز به نتیجه برسد. در بیان این مطالبه‌ها رسانه‌ها نقشی موثر دارند.

وی بیان داشت: رسانه‌ها واقعیت‌های استان و مطالبه‌های منطقی فراموش‌شده و یا روی زمین مانده را اطلاع‌رسانی کنند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با بیان اینکه هنوز مدت زمان حضور رئیس جمهور در استان قطعی نشده است، گفت: دیدار عمومی دکتر روحانی با مردم در یکی از شهرهای شرق استان برگزار می‌شود و بقیخبرنامه‌ها در گرگان ادامه خواهد داشت./تسنیم

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار