فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی از دستگیری 157 نفر از سارقین، مجرمین و افراد تحت تعقیب در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش کناره ، علی‌اکبر خرمی دیروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: در سال جاری تعداد 157 سارق و مجرمین تحت تعقیب مقام قضایی در سطح شهرستان کردکوی دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: پلیس انتظامی در راستای پیشگیری از وقوع جرایم با تشدید اقدامات انتظامی و اجرای طرح‌های پاک‌سازی در نقاط آلوده و جرم‌خیز و برخورد با متهمین و مجرمین برابر با قوانین و مقررات با همکاری و تعامل خوب شهروندان کردکوی تلاش داریم نسبت به ارتقای امنیت اجتماعی و برپایی آرامش و آسایش هموطنان اقدام کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی درخصوص فراوانی جرایم سرقت ابراز کرد: سرقت اماکن خصوصی شامل باغات، مزارع، ساختمان‌های نیمه‌کاره، تجهیزات و لوازم برقی و مجتمع‌های مسکونی که بیشترین فراوانی سرقت را در این زمینه شاهد هستیم.

خرمی ابراز کرد: توصیه می‌کنیم شهروندان از نگهبان مورد اعتماد در اماکن خصوصی به صورت شبانه‌روزی استفاده کنند و به نگهبان تاکید کنند که به هیچ عنوان اماکن شخصی نظیر دامداری، پرورش ماهی و غیره را ترک نکنند و همچنین از دوربین‌های مداربسته در اماکن خصوصی استفاده کنند.

وی اذعان کرد: شهروندان برای ایمنی از اماکن خصوصی خود از حفاظ آهنی مستحکم همراه با قفل کتابی استفاده کنند و به صورت متداوم از باغات و مزارع و اماکن شخصی خود سرکشی کنند و از رها کردن و در معرض دید همگان قرار دادن اشیا و اموال خود که دارای ارزش ریالی هستند جدا خودداری کنند و از ورود افراد ناشناس و غریبه به اماکن خصوصی جدا پرهیز شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار