دادیار پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از کشف 3000 لیتر مشروبات الکلی آماده توزیع در سه کارگاه تولید در کوی اوزینه، گرگان جدید و چناران در شهر گرگان خبر داد.

به گزارش کناره، مسعود سلیمانی دادیار پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از کشف 3000 لیتر مشروبات الکلی آماده توزیع در سه کارگاه تولید در کوی اوزینه، گرگانجدید و چناران در شهر گرگان خبر داد.

این مقام قضایی افزود: پیرو وصول گزارشات نیروهای مردمی و دیده بانان پیشگیری از وقوع جرم دادسرای مرکز استان، با هماهنگی های لازم، اینجانب به همراه مأمورین نیروی انتظامی با رعایت تشریفات قانونی و حفظ حقوق شهروندی به مکان های مورد نظر وارد و علاوه بر کشف 3000 لیتر مشروب، آلات و ادوات تولید مشروبات الکلی کشف شد.

دادیار پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان گفت: در این خصوص سه نفر بازداشت و یک نفر متواری می باشد و پرونده قضایی جهت رسیدگی به اتهامات تشکیل گردید.

وی به همه مردم توصیه کرد: نسبت به اقداماتی که در محل سکونت آنها انجام می شود حساسیت داشته باشند و در صورت مشاهده ( با محفوظ ماندن نام و نشان گزارش دهنده ) فعالیتهای مشکوک از قبیل تولید و توزیع مشروبات الکلی ، مواد مخدر ، مراکز فساد و ... که منشاء بسیاری از جرایم دیگر هستند، به معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادسرای گرگان گزارش دهند تا شاهد کاهش جرم و جنایت و آسیبهای اجتماعی باشیم.

 

منبع:گلستان ما

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار