میثم خاندوزی که به همراه برادر، همسر برادر و برادر زاده 6 ساله اش به قصد شرکت در مراسم مهمانی یکی از بستگان، از روستای جعفرآباد گرگان به سمت روستای گوزن فارس در حرکت بود، قربانی قضاوت خودسرانه و اقدام عجولانه مامور حفاظت منابع طبیعی گرگان شد.

 به گزارش کناره به نقل از عدالت خواهان ؛ اردیبهشت ماه جاری خبر تکان دهنده ای تیتر اول رسانه های گلستان را به خود اختصاص داده بود.

بر اساس این خبر ؛ ماموران حفاظت منابع طبیعی گرگان، به اشتباه راننده یک خودروی نیسان را به گمان اینکه در حال حمل محمولات  جنگلی قاچاق است، مورد اصابت گلوله قرار داده و پس از اطمینان از این اشتباه مهلک، بدون درنگ و حتی کمترین تلاش برای نجات جان مصدوم، صحنه را ترک کردند.

میثم خاندوزی که به همراه برادر، همسر برادر و برادر زاده 6 ساله اش به قصد شرکت در مراسم مهمانی یکی از بستگان، از روستای جعفرآباد گرگان به سمت روستای گوزن فارس در حرکت بود، قربانی قضاوت خودسرانه و اقدام عجولانه مامور حفاظت منابع طبیعی گرگان شد و از آن پس با کوله باری از آسیب های جسمانی و روحی،  چشم امید به دستگاه عدالت اسلامی دوخته است.

با وجود حضور به موقع مردم و ماموران نیروی انتظامی در محل حادثه و گزارش ماوقع،  اذعان صریح مامور خاطی منابع طبیعی به ارتکاب اشتباه ، ارجاع سریع پرونده به دادسرای شهرستان گرگان و گذشت نزدیک به 50  روز از وقوع حادثه، تا کنون نتیجه نهایی از سوی مراجع قضایی اعلام نشده است.

از آنجا که موضوع یاد شده به صورت مستقیم با احساس امنیت شهروندی و توقعات به حق مردم برای جلوگیری از تکرار حوادث مشابه در آینده ارتباط دارد، این حق و انتظار برای مردم محفوظ خواهد بود که مراجع قضایی استان ، به طور جد و بدون کمترین اغماض، دستور تسریع در رسیدگی و تعیین تکلیف پرونده را صادر و اعتماد متقابل مردم و دستگاه قضا را به یکدیگر تقویت نماید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار