فردا استاندار گلستان جهت بررسی عملکرد ادارات و بازدید در قالب میز خدمت به شهر نوکنده می آید

۴۵ نفر در حوزه انتخاباتی غرب گلستان تایید صلاحیت شدند مابقی افراد می‌توانند از طریق  مراجع اقدام به اعتراض به عدم تایید صلاحیت شوند و ممکن است این لیست تغییر کند .

مردم ولایتمدار بندرگز همراه با مسئولین بعد از اقامه نماز جمعه با سر دادن شعارهایی مرگ بر آمریکا و مرگ براسرائیل جنایات منافقین کوردل را در عملیات تروریستی زائران تربت پاک سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی محکوم کردند  .

زن جوان که پس از قتل شوهرش سعی داشت با صحنه‌سازی مسیر تحقیقات پلیسی را منحرف کند سرانجام مجبور شد راز این جنایت هولناک را فاش کند.

روزنامه‌های امروز به موضوعاتی نظیر تایید صلاحیت ۱۱ هزار نفر برای انتخابات مجلس و تشییع پیکر شهدای حمله تروریستی کرمان پرداخته‌اند.

در حاشیه سفر رییس جمهور به استان گلستان وزیر اقتصاد به بندرگز میآید

مدیر بنادر و دریانوردی استان گلستان گفت: در اجرای عملیاتی پروژه لایروبی و احیای خلیج گرگان به پهنه آبی خلیج گرگان ۳ هزار هکتار اضافه شد.

روز یکشنبه ۲۶ آذر در کل کشور جوی آرام و پایدار داریم که در کلان‌شهرها نظیر اصفهان، اراک، کرج و تهران موجب افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا می‌شود.

دادستان مرکز استان گلستان، منابع طبیعی را ملکف کرد برای جلوگیری از دست‌اندازی به اراضی حاصل از پسروی آب دریا، محدوده این زمین‌ها را با نصب بنجمارک مشخص کند.

پیکر دو شهید خوش نام ظهر سه شنبه مهمان مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان بندر گز شد.

بنابر اعلام مسئولان، سهامداران باید از کلیک کردن بر روی لینک‌های ناشناس و مراجعه به سایت‌ها با موضوع سهام عدالت و واریز سود آن خودداری کنند تا گرفتار دام کلاهبرداران نشوند.

فرمانده انتظامی کردکوی از دستگیری دو مظنون در ماجرای فوت جنگلبان در این شهرستان خبر داد.

میزبانی شهرستان بندرگز از بزرگترین کمپینگ اتو کمپرها از سراسر کشور

رئیس جمهور که به دعوت همتای روس خود به روسیه سفر کرده است، با استقبال معاون نخست وزیر و معاون وزیر خارجه این کشور وارد مسکو شد.

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان‌غربی از تحویل امیرحسین مقصودلو به مقامات قضایی شهرستان تهران خبر داد.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از کشف 16 قلم اموال فرهنگی- تاریخی در شهرستان بندرگز خبرداد.

فرایند انتقال آب دریای خزر به خلیج گرگان با پایان عملیات تعریض و تعمیق آبراهه آشور آغاز شد.

صبح امروز تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بندرگز به مناسبت 5 آذر و روز بسیج در این شهرستان برگزار شد .

مراسم تجلیل از مدال‌آوران فراملی گلستانی در مسابقات جهانی و آسیایی برگزار شد.

تازه ترین اخبار