صبح امروز تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان بندرگز به مناسبت 5 آذر و روز بسیج در این شهرستان برگزار شد .

مراسم تجلیل از مدال‌آوران فراملی گلستانی در مسابقات جهانی و آسیایی برگزار شد.

فرماندار کلاله گفت: بر اثر سیل مرد 50 ساله در کلاله مفقود شد همچنین به دلیل آب‌گرفتگی معابر و وجود گل و لای مدارس در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

سیلاب شرق گلستان را در نوردید و باعث خسارت به برخی منازل جاده مواصلاتی شد.

طی مطالبات مردمی در خصوص پسماند شهرتان مسوولان شهرستانی مربوطه جهت بررسی شرایط و روال درست انجام کار در محل حاضر شدند

نهمین جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد‌مخدر شهرستان بندرگز با حضورمسوولانشهرستانی برگزار شد

رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: ۱۴۲ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی موفق به ثبت‌نام شدند که از این تعداد ۱۲۲ نفر مرد و ۱۳ نفر زن هستند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان گفت: تاکنون ۱۳۸ طرح نیروگاه خورشیدی کوچک‌مقیاس باهدف تأمین درآمد پایدار برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد گلستان با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ایجاد شده است.

با تصویب فرمانده معظم کل قوا مدت خدمت دوره ضرورت تمامی سربازان حین خدمت و مشمولانی که از این پس به خدمت اعزام می‌شوند به مدت ۳ ماه کاهش یافت.

شبکه‌های مجازی معاند با نظام مقدس جمهوری اسلامی با انتشار ویدئوهایی ساختگی و دروغ‌پراکنی در تلاش هستند جو گرگان را امنیتی نشان دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز از دستگیری عامل توزیع مواد مخدر طی یک عملیات پلیسی خبر داد.

«زاهد زوار» دانش‌آموز پایه دوازدهم آموزشگاه نمونه دولتی بندرگز یکی از چهره‌های موفق است که با رتبه‌ ۴ کنکور سراسری در رشته علوم‌انسانی در منطقه سه و رتبه ۱۴ کشوری درخشید.

هرساله در روز عاشورا گروه گروه سینه زن و زنجیر زن از روستاهای اطراف شهر و هیئت ها در شهر تا اذان ظهر به عزاداری میردازند و نماز ظهر عاشورا را در مسجد جامع این شهر اقامه میکنند.

هرساله در ظهر تاسوعا عزاداران شهرستان بخش مرکزی شهرستان بندرگز در قالب دسته های سینه زنی و زنجیرزنی در امامزاده علیرضا سرطاق جمع میشوند و به عزاداری میردازند.

طبق رسم هرساله مردم شهر بندرگز در صبح تاسوعا در قالب دسته های سینه زنی و زنجیر زنی به روستای گز میروند واهالی این روستا از آنان پذیرایی میکنند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا درمجلس شورای اسلامی در توئیتی به پیگیری های انجام شده برای مجوز احداث ‎تله کابین شهرستان ‎گرگان، اشاره کرد.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری سارقان کابل برق در بندرگز خبر داد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان از پلمب شش واحد تأسیسات گردشگری استان به دلیل عدم رعایت قانون طی دو ماه اخیر خبر داد.

تازه ترین اخبار